Svls
Святе Вчення, ст. 100
зазначити: Німці — вроджені солдати. Вони люблять війну — військову дисципліну. Люблять отримувати накази і їх виконувати (у виконанні наказів знаходять велику приємність, нагоду показати свої здібності).

Та в Європі є поширене прислів'я: усе, що німецький солдат завоює на фронті, німецький політик програє в кабінеті. Гітлер повторяв гасло: коли Німці не поширять своєї території, вони не матимуть майбутнього. Отже, Україну треба приєднати до Німеччини. І її заселити Німцями. Українців умертвити, залишивши сім мільйонів, які, як "раби Божиє", мали б обслуговувати "расу володарів". Рабів-християн було б нацьковано на Жидів, щоб вони фанатично металися за розп'ятого Ісуса Христа.

Йосиф Сталін, знаючи, що в Гітлера є мета приєднати Україну до Німеччини, вів з Ріббентропом переговори: передавав Україну в жертву Гітлерові в ім'я припинення війни і збереження СССР без України. Та Гітлер вірив у перемогу раси володарів.

Є семітські релігії: Юдаїзм — релігія національна. І тому інші народи не навертає на юдаїзм. Мусульманізм — релігія інтернаціональна. І тому навертає на мусульманізм народи Африки, Азії, Європи. Не зважаючи на те, що у сповідників юдаїзму і мусульманізму один рідний батько Авраам, вони між собою ворогують.

Грецька, Римська, Германська самобутня релігія (проявлена у мітологіях) арійська. Та об'єднуватися вони не хочуть. Історик Таціт Публій Корнелій (жив у 1-му столітті) у книзі "Германія" пише, що германська релігія має військовий характер, у неї обряди суворі. Жерці немилосердно ставляться до нижчепоставлених.

Бачимо: арійська віра хліборобська ("Веди") відрізняється обрядами і змістом від старогерманської віри. Яку ж арійську віру думали утверджувати обожнювачі Адольфа Гітлера? Читаючи Гомера "Одіссею" і індуську "Рамаяну", думаємо: твори написані арійцями більше ніж дві тисячі років тому, але по духові, по характеру вони дуже неоднакові. Герої "Рамаяни" жалісливі, обожнюють справедливість, а герої "Одіссеї"" мстиві. Сам Одіссей мав вдачу підступну, жорстоку.

У Індії є Індуська національна релігія. Корінь у неї істинно арійський. Є так, як у "Ведах", обожнення природи, стремління до самовдосконалення. Та Індуси не охоче звуть Індуську релігію арійською тому, що вона в Індії впродовж тисячоліть зазнала багато змін. Бог Крішна, один з найвизначніших Богів Індуської релігії, не є арійцем. Арійці і Дразиди (Азіати) поєдналися, зріднилися.

100