Svls
Святе Вчення, ст. 112
користується чужими видумками. Конфуцій ширив свої видумки. І китайці їх прийняли, як творіння потрібне для духовного життя.

І вчення Заратустри — видумки. І вчення Будди — видумки. І вчення Христове — видумки. Отже, великі Учителі збагатили духовне життя Людства своїми видумками. Я хотів би, щоб моя свята земля так густо впродовж тисячоліть полита кров'ю моїх добротних Предків, родила синів здібних геніяльними видумками збагачувати Людство.

Усе, що створене Людством, і ощасливлює і звеличує людей планети Земля, видумки. І Людство було б дуже нещасне, якби не мало здібностей робити ті чи інші видумки. Воно б мало чим відрізнялося від тваринного світу. "Так, але атеїст пише, що людина видумала собі Бога і йому (своїй видумці) поклоняється". Ні, Людина видумала не Бога, а богорозуміння (концепцію Бога).

Первісна Людина поклонялася Богові-Сонцеві. І благодарила йому за світло і тепло. У цій первісній релігії я нічого не бачу глупого. Людина не видумала Сонце. Та відчула, що Сонце варте, щоб його обожнювати і славити. Сонце — добра Сила. Ніч і холод — зла Сила. Постали перші видумки (поняття), що є Добро і, що є Зло. І це стало в основі всіх релігій і етичних понять.

У "Євангеліях" я прочитав, що Ісус побачив біля Галилейського моря двох своїх братів (Симеона і Андрея), які закидали невода в море, бо рибалками були. Ісус сказав їм: "Ідіть за мною. Я зроблю вас ловцями людей. І вони покинули невода, та й пішли за Ним", Маттей, 4,18-20. Отже, Ісус видумав для братів нову професію, "ловити людей". І знайшлися такі, які видумку (вчення Христове) перетворили в релігію рабовласницької Римської імперії.

О, мої рідні брати! Ви не хотіли, щоб вас спіймали ті, які вас ловили. І тому мечем і вогнем вас було загнано в духовне рабство. І підпорядковано іноземним догмам, канонам, законам життя. І ви повірили, що юдейські вигадки, то слово Боже. Дозвольте знову пригадати слова видатного сина Жидівського Народу, Мр. Реведж:

"Наші легенди і наша народна творчість с святою наукою, яку ви мелодійно наспівуєте своїм дітям. Наша стародавня маленька країна є вашою Святою Землею. Наша національна література є вашою Святою Біблією. Жидівські ремісники і жидівські рибаки є вашими учителями і святими. Жидівська дівчина є вашим ідеалом материнства і жіночности. Жидівський бунтівник-пророк є центральною фігурою у ваших релігійних поклоніннях", "Century Magazine", січень, 1928р.

О, мої рідні брати! Я щасливий, що вірую в єдиносущого, милосердного, правдивого Господа. Хай славиться ім'я Його, Дажбог. Ніхто в світі мені не скаже, що я віруючий по-чужому. У мене Незалежний Шлях Духовного Життя. Ідіть зі мною, щоб ми були ми, щоб славився Господь Дажбог — Святий Дух України-Руси.


129.

3апитання. Ті, що сповідують Ваше віровчення, вірять, що Ви — Пророк. Чи Ви вважаєте себе Пророком? І чи людям потрібні тепер Пророки?

112