Svls
Святе Вчення, ст. 113

Відповідь. У мене є небезпідставне переконання, що Українці (християни і атеїсти) дуже з'юдаїзовані. Атеїст — це той, хто не вірить у "Біблію". Віруючий — це той, хто вірить у "Біблію". У них юдейське визначення, яка людина віруюча, а яка — ні.

Я проповідуючи віру в єдиносущого Господа Дажбога, кажу: людина добродійна, милосердна, людина, яка не краде, не обмовляє, не чинить злочинів, не обманює, віруюча, її молитвою є доброта людська. Вона вірить в Добро, і хіба можна таку людину звати безбожником?

Якщо ми, Українці, люди достойні, розумні, ми не повинні висоту тих чи інших духовних цінностей вимірювати нормами семітськими (арабськими чи юдейськими). Ім'я Іллія (Еліягв) значить "Мій Бог Ягве (Єгова)". Іллія, як Пророк, прославився, славлячи свого племенного Бога Єгову. І Ягве дуже полюбив Пророка Іллію. І з берегів Йордану забрав Іллію на небо, разом з його колесницею і кіньми, "Біблія", 2 кн. Царів, 2,11. Отже, Іллія мав зручніше вознесення на небо, ніж Христос

Митрополит Ілларіон (Огієнко) пише: "Пророк Ілля замінює бога Перуна, і приймає на себе його якості і обов'язки", "Ілля-Пророк на колесниці їздить, гримить і блискавиці пускає на небесах", "Д.В.У.Н. ", стор. 301. Що ж це є? Кияни скинули з Київського Неба свого бога, били його дрючками і втопили в Дніпрі і передали Київське Небо Юдейцеві, Пророкові Саваота, Бога Народу Юдейського?

Українці-Русичі стали рабами Божими, "православними хахлами". Хіба між ними може об'явитися Пророк? Та ще з такими юдейськими манерами? У старій Юдеї була школа пророків, яку очолювали садукеї. Хто закінчив школу, ішов на ярмарок чи ставав перед дверима синагоги, і пророкував. І кожний казав, що то не він говорить, а Бог Саваот. І тому його слово не його, а Боже. І були пророки-шарлатани: одне говорили, а про друге думали. А були й чесні. Чесний Пророк готовий в ім'я свого пророкування іти на смертні муки.

Рабини вважали, що Яшуя (Ісус) — пророк-бунтар, зневажає Мойсееву Віру. Він не месія (вибранець Єгови), а лжемесія (лже-христос). Юдеї були поневолені Римлянами. Єднали свої сили, щоб звільнитися з римського ярма. У них було високо розвинене почуття самозбереження. Вони не визнавали римської влади. Та Ісус їм казав: немає власті не від Бога, підставляйте ліву щоку, як вас б'ють у праву. Юдеї вважали, що визнавши ідеологію рабської покори, вони ніколи не матимуть незалежної Юдеї.

Наше слово "пророк" складене з слів "про" і "рок": "про", "пра", "пре" відповідає сучасному "перед". Передбачати майбутнє — мати передбачення. Щось віщувати, "Встане Україна, світ правди засвітить", пророкував Т. Шевченко.

Миролюбні Індуси, маючи віру в багатьох богів, терпеливо ставилися до Гаутами Будди, який закликав Індусів не вірити богам. У "Мага Вірі" (День 15-ий, "Будда, Бог і Євангелії") я широко оповідаю про вчення Скита (Скифа) Будди. Усім тим, які піднімають на глум Пророків, кажу: Людство не може жити без Пророків.

Пророки діють у всіх ділянках життя (в релігії, соціології, технології, медицині, біології, астрономії). Вони об'являють нові істини, які відкидаються або втілюються в життя Людства. І тепер пару слів про себе. Психофізична суть мого "Я", потрапивши в оточення чужих релігій, ідеологій, ритуалів, не піддається обробці. І я це відчув,

113