Svls
Святе Вчення, ст. 118
ворогами. У глибинах планети немає спокою: клекотить розтоплене каміння. На корі планети пливуть ріки, хвилюються океани, ліси, поля. І живуть звірі, які постійно воюють між собою. Усе, що не здібне себе боронити, гине.

У "Мага Вірі" двадцять літ тому я написав, що релігійні й ідеологічні війни утратять принаду. На планеті постане загрозливе перенаселення. Війни будуть точитися особливо жорстокі за джерела життя (за кожний квадратний кілометр землі). Інстинкт самозбереження — вірний вартовий несвідомого і свідомого життя.

Миролюбні Народи будуть самі з собою воювати за мир. Точніше — за своє розуміння миру. Протилежности в розуміннях миру плекають культ війни. Провідники Людства, незважаючи на те, що кожний перш за все любить сам себе, хотітимуть спільно гасити полум'я агресивних країн, і це єдиноправильний шлях до миру. Доля Людства так, як і доля планети Земля, у руках Людства. Щоб між людьми був Мир, люди повинні його збудувати у своїй душі. З мирного Мислення постає Мир.


134.

3апитання. Учителю Лев Силенко, з давніх часів (і сьогодні) наші інтелігенти сперечаються: на кого Україна повинна орієнтуватися?

Відповідь. Велике лихо України в тому, що її вороги переконали її знедолених синів, що вони повинні на ту чи іншу Чужину орієнтуватися, до неї піддобрюватися. Або — їй служити з вірою, що служіння Чужині покращить долю їхньої Вітчизни.

"Орієнтуймося на Москву православну, вона багата — успадкувала скарби і вдачу Золотої Орди". "Геть від Москви, орієнтуймося на Європу". "Орієнтуймося на Рим, на римську світову (тобто, католицьку) релігію". "На Грецію треба орієнтуватися, її архиєреї правильно зробили, що мечем і вогнем навернули Киян на грецьку ортодоксію".

Латинське слово "оріенс" означає "схід" (сонця), а "орірі" — виникання, постання. Мається на увазі постання ранкової сонячної заграви. Я її бачив всесвітньовеличною з вікна літака, який летів над океаном з Ню-Йорку до Лондону.

У Трипільців життя йшло за рухом Сонця. І мислення, і обрядність (танці, колядування), і писання йшло зліва направо. У Семітів навпаки— зправа наліво.

Українці (за традицією Предків-Трипільців) повинні орієнту ватися за ходом Сонця — світла Дажбожого. І це називається — само-орієнтація. Самонаснаження. Самовизначення. Самоволодіння. Хто в многовіковому рабстві знедолився хибними навиками, не може жити, щоб не орієнтуватися на ті чи інші іноземні сили.

Єдиносущим і Праведним Господом Дажбогом на.тхнений, кажу: духом і тілом сильнішає той, хто вміє орієнтуватися (спрямовуватися) сам на себе. На свої сили, на світ своєї Віри, на дії свого Розуму. І шукає в Минулому, Сучасному і Майбутньому себе — самобутність свого Єства.

Орієнтуватися на себе, значить вірити в себе, надіятися на себе, свідомо покращувати дії розуму свого, почування душі своєї. О, це єдиноправильний шлях Життя! Народ, який орієнтується сам на себе, 136 сам в собі шукає Бога і відповідь на всі проблеми житгя, здібний здійснювати великі подвиги в розвитку духовного життя собі і Людству на Щастя.

118