Svls
Святе Вчення, ст. 135
українці не вірять, що в них може бути своя віра. Вони в хатах тримають ікони для декорації стіни, виглуплюють себе. Я на роздоріжжі. Жду хоч пару слів про віру.

Відповідь. Воїни Святослава Хороброго вважали себе людьми великої Віри. Людина боязлива, байдужа, нестійка, зрадлива вважалася невіруючою. У своїй душі мати свою Віру — велике Щастя. У Вірі сукупність навиків, понять, життєвих досвідів. У Вірі обрядність ставлення до себе, до жінки, чоловіка, дітей, до Роду свого. Спотворене поняття Віри має той, хто каже: сучасній людині Віри не потрібно, бо місце Віри займає технологія, наука, мистецтво. Ні, сучасній людині більше, ніж первісній, потрібна Віра. Сучасна людина відчуває духовну втому, ослаблення енергії. Технологія, понура цивілізація її виснажує, стомлює, затруює Землю і Небо.

Людина, щоб рятувати себе, хоче вірити у силу непорочних джерел Життя. Хоче обожнювати Дажбожий світ. Хоче вірити. Хто немає Віри, той повинен її створити, щоб мати правила життя достойного, натхненного, радісного.

"Я віруючий": цих слів до болю мало. Віра має відчуватися в поведінці людини. У її мисленнях і діях. У людині, яка в своїй душі має свою Віру (не позичену з Чужини) є узгодженість між Вірою і поведінкою. Коли людина має Віру їй накинуту, не вгармоновану з духом її вдачі, вона стає лицеміром: поводиться не так, як вірить і вірить не так, як поводиться.

Ти Українець, Віра в Дажбога втілює духовні і тілесні особливості твого Народу. Вона навіки-вічні закодована в генах, в душі твого Народу. І скільки б ти не шукав себе у Вірі Конфуція, Христа, Могамета, не знайдеш. У Чужому — чуже. У Рідному — рідне. О, які божественні закони Неба і Землі.

Земля має шлях Небесний, а Небо має шлях Земний. Людина з двох шляхів (Земного і Небесного) творить шлях Людський. І вдосконалює його звичаями і обрядами своєї Віри. Віра своя найсправедливіша і найбожественнiifа. Віра своя в душі родиться так, як Надія, Любов. Вона освячена Дажбогом, щоб ти був ти.

Удосконалюючи свою Віру (чи, як Латини кажуть "Релігію"), ти удосконалюєш свою вдачу, культуру своєї духовної енергії, своє відчування і розуміння Дателем Буття (Дажбога). Ті, які кажуть, що Українці не здібні мати РУНВіру, увірували, що Українці не здібні бути людьми вільними і достойними.

Якщо Українці будуть шукати Віру в "Біблії" чи в "Корані", то це означатиме, що вони шукають себе там, де їх немає. Щоб наші державні справи були успішними, вони повинні бути творені людьми великої Віри. У великого Народу велика Віра.

Хто має малу Віру, той її зовсім немає. Є чимало таких Українців, які кажуть, що вірять у Саваота не тому, що вірять, а тому, що звикли до Саваотової ікони. У них є звичка, а не Віра. Вони рабську звичку звуть Вірою. Розуміння Віри у них рабське: вони є рабами по вірі.


153.

3апитання. Як ставиться РУНВіра до науки (астрономії, біології)?

Відповідь. Людство впродовж тисячоліть шукало відповіді на запитання: коли був створений Світ? У "Мага Вірі" пишу, що на неправильно поставлене запитання були дані

135