Svls
Святе Вчення, ст. 137

Не віриться мені, що Ісус Назарей, будучи рабином, людиною вихованих почувань і уяви, міг сказати: "Хто їсть тіло моє і п'є кров мою, має життя вічне. Тіло моє справді єсть їжа, а кров моя, справді є напиток", Іван, 6,53-55. Так чи інакше: Ісус був людиною: їсти тіло людське, пити кров людську — обряд нагадує давні часи ритуального канібалізму.

Трансубстанція (євхаристія) — переміщення "тіла в тіло", існує. І найблагороднішим виявом цього є народження дитяти, в якому б'ється серце матері і втілена вдача матері. Але тіло людське, навіть тоді, коли воно обожнене, їсти і кров людську пити? Є в цьому щось таке що не відповідає вдачі Предків (Трипільців) і їхніх Потомків.

Причащання кров'ю, дійсне чи символічне, пов'язане з різновиддям кривавого жертвоприношення. У "Виласа Книзі" читаємо: "Боги Руси не беруть жертви людські ані животини, а єдине: плоди, овочі, квіти і зерна, і молоко і суру питну на травах настояну, і мед, ніколи живу птицю ані рибу. Це варяги елланські богам дають жертву іншу і страшну чоловічну. А ми того не маємо діяти, бо єсьми Дажбові внуки і не маємо рачкувати за стопами чужими", "Виласа Книга", ч. 1-ша, 4-6.


156.

3апитання. Ще ніхто не чув, щоб в якійсь європейській країні утверджувалася своя рідна національна Віра. Тому кажуть: Силенкова РУНВіра всеєвропейськнй феномен. І ще: один баптист мені сказав: "Християни створили найвищу Цивілізацію, а не мусульмани". Чи справді так?

Відповідь. У Європі була найвища цивілізація ще перед появленням історії Юдеї і її духовної літератури "Біблії"". Колесо, як символ технології, цивілізації, було винайдене у степах Трипілля (України), і воно й сьогодні стоїть в основі цивілізації Людства.

У часи Середньовіччя архиєреї Віри Христової стримали розвиток європейського генія. Горіли на вогнищах, гинули у в'язницях кращі уми країн Європи. Ті, які відважувалися по-своєму трактувати "Біблію", або її читати, були найжорстокішим способом катовані. Було ув'язнене те святе, що Людину робить Людиною, мислення. Знаємо долю Коперника, Галилея, Бруно та інших європейців.

Сьогодні в Європі немає європейської Віри. У Китаї є Китайська Віра, у Японії — Японська, у Індії — Індуська, у Ізраелі — Ізраельська. Європейські простори (народи і племена) були власністю Римської імперії. І Рим їх безпощадно оримщував, і особливо це почалося тоді, коли імператори Риму утвердили римську світову (тобто, католицьку) Віру.

Українці (їхні Предки — Скити-Анти) ніколи не були римськими рабами. Вели постійні війни з римськими вторжниками, відстоюючи честь своїх Предків, незалежність своєї Вітчизни. І чинили опір тим, які їх хотіли поневолити при допомозі привезеної з Риму релігії.

Архитектоніка римської церкви була сильна своєю організованістю в часи віри в Юпітера. І такі ж римські порядки були заведені і в церкві Христовій. "Тільки римське є святе й божественне, інші народи не мають права мати свої окремішні Віри". І це поняття, як святеє святих, й досі живе в Римській церкві.

Юпітер (Бог Риму) заснував Римську церкву, а не церкву якогось Народу (слов'янського чи англійського). І глава римської католицької церкви, 18 березня 1959

137