Svls
Святе Вчення, ст. 142

Відповідь. Людина родиться з любов'ю до Життя. І з ненавистю до Смерти. Я вірую в Дажбога — у Вічність Життя. Моя Віра сильніша за Смерть. Якщо я хочу жити, то тільки тому, щоб робити користь моєму Народу. Для цього треба мати Здоров'я і Час. Коли я, старіючи відчую, що вже став людиною безпомічною, у мене почне гаснути прив'язаність до Життя.

Вороги мені кажуть (пишуть), що коли я помру, моє тіло і мої твори, викинуть на смітник історії разом з Дажбогом. І цим вони прислужаться ще краще тим чужим силам, яким вони поклоняться. Я не є чарівною квіткою, а вони хочуть, щоб я мав долю квітки: усі найкращі квіти, які в пишних салонах радують очі людські, пов'янувши, умирають на смітнику.

Я ніколи не помру. Я на славу вірним РУНВіри, завжди житиму у степових волошках і маках, які в дитинстві радували душу мою. Я завжди житиму в зорях Українського Неба. Вони робили мої очі замріяними. І я вірив: зорі живі і іскорками промовляють до душі моєї. Ні, той, хто вірить у вічне Життя, Смерти не боїться. Хіба можна боятися того, чого немає? Я житиму в Дажбогові, житиму в Єстві Народу. Дажбог — Світло. Я прийшов із Світла і відійду у Світло.


165.

3апитання. Учителю Силенко, люди, які не вчилися так, як треба, і тому мудрости своєї не мають, Рідну Духовну Суть зневажають, а Чужій — поклоняються. І кажуть зневажливо, що "Силенкова РУНВіра—це псевдорелігія". Я не знаю, що їм відповісти?

Відповідь. Три сотні років (тобто, до 313 року) Римляни казали, що християнські громади це збіговисько шарлатанів, темних бунтарів, злочинців, неморальних жебраків без роду й рідної мови. Вони сповідують псевдорелігію засновану Юдейцем Ісусом, від якого навіть Юдеї відмовилися, як від богохульника і лжехриста.

І чим більше Римляни зневажали Христа, тим активніше християнські громади гуртувалися. І йшли на смертні муки. Вони фанатично вірили, що Небо — твердь металева. Є на Небі двері, через які всі ті, які вмирають за Христа, йдуть до раю, де є щасливе вічне Життя.

Віра перших християн була натхненна, сліпа, і тому лякала Римлян. Заставляла їх думати: коли так сильно вірять, то може вони праві? Немає значення, яка Віра і в що людина вірить, але коли її Віра непохитна, вона стає великою силою, може похитнути гори.

Сьогодні деякі Українці (християни) зневажають святу Українську Віру (РУНВіру). Називають її псевдорелігією. І цим вони нагадують тих Римлян, які зневажали справжніх християн. Християни перестали бути справжніми тоді, коли імператор Константан оголосив Віру Христову імперською релігією, а єреї повідомили християнам, що він (імператор) Христом наставлений: раби Божіє, хто проти імператора, той проти Христа.


166.

3апитання. Чи Ніцше був єретиком, антихристом? Чи Силенко єретик?

142