Svls
Святе Вчення, ст. 148
українцями нове віровчення — РУНВіру — українську віру в єдиного Господа з ім'ям Дажбог. Це досі нечувана подія! А тому Силенко "український феномен Антихриста", "Силенко — Диявол, Сатана", "Лжепророк".

І я не можу зрозуміти. В. Г. пише, що він християнин, то чому відкидає вчення Христове "люби ворога свого", "підставляй ліву щоку, коли тебе б'ють у праву". Чому він дихає такою диявольською ненавистю на свого брата інакшевіруючого?

Відповідь. Будьмо спокійними і розважними. Не гніваймося на братів, які гніваються на нас. І не ображаймо їх, чуючи їхні образи. Грецьке слово "диявол" значить "брехун", а жидівське слово "сатана" значить "ворог".

Пишучи "Мага Віру", "Переоцінку Духовної Вартости", я вживав тільки ретельно перевірені факти, докази. Коли б я був брехуном (дияволом), я б сам себе ослабив, принизив. Помітили, що всі ті, які осуджують моє віровчення, ніде не зазначують, що я там чи там подаю неправильні (зфабриковані) дані.

Є щоденне грецьке слово "хризма" (мазь). З "хризми" постало Христос (Помазаний). "Християнин" значить "помазанківець" (той, хто визнає вчення Помазанця). Не єгипетський Бог Амон, не індуський Бог Брагма, а юдейській Бог Саваот (Ягве-Єгова) помазав Ягвешую (Яшую, по-грецькому Ісуса). Слово "месія" греками створене з єврейського слова "Моші-ягве" (Помазаний Єговою).

Рабини (передова юдейська духовна еліта) назвала Ісуса Лжехристом (Лжемесією), лжепророком. Він казав, що треба підставляти ліву щоку, коли б'ють у праву. І він почав ширити реформу юдаїзму (віри Мойсеєвої"). За таке богохульство було Ісуса, як лжемесію, повішено на хресті, на Лисій горі (Голгофі). Жиди й сьогодні вважають Ісуса лжепророком-бунтарем.

Я ні христ, ні антихрист. Віруючи в єдиного і правдивого Господа Дажбога, я не зневажаю Заратустри, Будди, Христа, Могамета. Їхні віровчення належать до духовної скарбниці Людства. (Згелленізовані юдеї, відійшовши від основ юдаїзму, вважали Ісуса Христом. А єпископи на Нікейському соборі в 325 році підняттям рук проголосили Ісуса Богом).


176.

3апитання. Учителю Лев Силенко, Ви своїм віровченням (РУНВірою) так розбудили людей, що появилися нові хвилювання і роздуми. У журналі "Київ", (ч. 4-5) 1993 р.) пан Б. 3., маючи Вас на увазі, пише: "Може й справді, новітній Мойсей опам'ятовує нас і пропонує повернутись до часів дохристиянських", "закликає нас повертатися назад, у минуле". Що думаєте про це?

Відповідь. Вісімсот років ми не мали своєї держави, але ніколи не переставали думати про неї, боротися за її утвердження. Коли сьогодні Україна стала державною, то це не значить, що ми повернулися назад, у минуле. Нові покоління будують нову державу.

У 988 році нам було заборонено в своїй душі мати свою Віру. Ми були підпорядковані чужому розумінню Бога, моралі, культури. О, це було жахливе многовікове рабство духовне! Якщо ми сьогодні хочемо мати Рідну Українську Національну Віру —

148