Svls
Святе Вчення, ст. 149
Віру в єдиносущого Господа Дажбога, то це значить: ми хочемо бути людьми духовної незалежности.

РУНВіра — Віра сучасна. У ній розуміння єдиного Господа Дажбога сучасне, Заповіді і молитви в РУНВірі сучасні, розуміння історії України-Руси в "Мага Вірі" сучасні. Ми вірні РУНВіри, не повертаємося до часів дохристиянських, не повертаємося назад, в минуле.


177.

3апитання. Учителю, в нашому Народі майже, як щоденне вітання, є слова "слава Богу". Юдейо-християни кажуть "слава Ісусу Христу". У всіх релігіях вірні славлять Бога, пророків, видатних людей. Чому Богові потрібна слава?

Відповідь. "Євангелія" пише, що Єгова-Саваот — Бог Ізраельський "послав Сина" (Іван, 17,1-4), Ісуса (Яшую), щоб Ісус (син Єгови) прославив Єгову. Юдеї впродовж трьох тисячоліть натхненно славлять Бога (і тільки Бога свого).

Чому Єгові потрібна слава? Тому, що він (Єгова) без слави, коли і є Богом, то безславним. У безславних людей безславний Бог. У безславних воїнів безславний генерал.

Щоб славилася мусульманська Віра, мусульмани декілька разів на день у молитвах славлять Аллаха. Щасливий Народ, славлячи Бога свого, славить себе, славить свій рідний ідеал, свій Шлях Життя. Слава Дажбогові — Господові України-Руси!


178.

3апитання. З "Мага Віри" бачу, що колесо було винайдене нашими Предками (Трипільцями). Отже, вперше на планеті Земля, колесо покотилося у степах України. І це стверджують археологи Англії, Франції, історики стародавньої Європи. Чому Ви колесові приписуєте велике значення?

Відповідь. У "Ведах" слово "каласа" означає "колесо". Колесо — найвеличніший винахід Людини. Колесо творить основу культури і цивілізації Людства. Мандруючи, як дослідник, в джунглях історії, бачу: демібоги, сини Божі, Боги, творці "Вед", "Авест", "Тріпітак", творці грецької мітології, юдейської книги (Біблії), мусульманізму, єгипетські фараони, "син Божий Геракл", пророк Іллія, пророк Могамет — усі вони користувалися винаходом зробленим у степах України 7-6 тисяч літ тому, їздили на колесницях.

З України колесо покотилося на долини Панджабе (Індія), на долину Тигру-Евфрату (Сумерія), Єгиптянам (їхнім фараонам) 3800 років тому показали коня і воза Гіттіти (Гиксоси) прибулі з степів Дніпра. (Єгипетське слово "гиксоси" значить "володарі з чужих земель").

Археологи (дані подаю в "Мага Вірі") твердять, що перед прибуттям Гиксосів (Гіттітів) до Єгипту, Єгиптяни коня і колесниці не бачили так, як не бачили коня Азтеки перед прибуттям Христофора Колумба до Америки.

149