Svls
Святе Вчення, ст. 159

СУТЬ ДВАДЦЯТА


Дажбоже, Єдиносущий Господи мій, Справедливість і Милосердя, натхненний Вірою в тебе, я прийшов до Людей моїх.


190.

3апитання. Світ знає, що в Україні був 33-ий рік. Сім мільйонів померло людей найродючішої землі. І в 21-му вмирали, і в 46-47 вмирали. І в цьому винуватий комунізм — чи не так?

Відповідь. Адольф Гітлер чітко і ясно казав Німецькому Народові, що він хоче його ощасливити. Приєднати до Германії нові родючі території Східньої Європи. Він на крові й сльозах поневолених Народів хотів для Германців збудувати нову могутню імперію. Якщо не всі Німці, то більшість підтримала германського месію (фюрера посланого Провидінням). І почалася Світова війна. Германія вважала, що за таку чарівну землю, як Україна, вона готова віддати життя двох, трьох мільйонів своїх кращих синів.

Автохтони (Українці) стали б в Україні чужинцями. Завойовники написали б історію, що в Україні Українці є зайдами. А Германи — автохтони України, і знайшлися б між рабами-українцями "великі вчені", які за хліб і ковбасу, ширили б цю німецьку теорію, і архиєреї віри Христової молилися б за Гітлера так, як за хана Батия, короля Казиміра чи монарха Петра 1-го.

У Москві, Суздалі, Ленінграді був комунізм, але в цих областях в 33-му з голоду ніхто не вмирав. Вони мали хліб, масло, сало привезені з степів України. Голод (жахливе умертвіння України) був запланований в Москві фельдфебелями Московської імперії, а яка ідеологія цієї імперії (православіє, панславізм чи комунізм) значення для умираючих з голоду немає.

Українці в Україні були Москвою позбавлені навіть тих прав, які мали раби в жахливих імперіях (в Ассирії, Вавилоні, Єгипті). У Вавилоні давали рабам пшенишну кашу, овочі, часник, і вони з голоду не вмирали. Хто винуватий в жахливому голодоморі в Україні? Русскіє-Москалі? Ні.

Винуваті Українці тому, що вони три сотні років тому повірили в "братання двох братніх Народів". Повірили в доброго царя православного. Повірили в чужинця Ульянова-Леніна, який їм давав їхню землю. Повірили в його казку про рай земний. І їхня дитяча Віра в союз двох братів привела до провалля, в яке вони падали в ім'я перемоги комунізму.

Українці сліпо повірили греко-православним архиєреям — братам во Христі. Забули, що біблійні Каїн і Авель були братами, однією матирею народжені. Забули, що є брат-раб і є бр ат-пан. Забули, що брат (народ-гнобитель) жорстоко експлуатує брата (народ-гноблений). І ця експлуатація зветься Союзом Мирних Народів. "Пасітесь мірниє народи, не нужен вам свободи кліч. К чєму стадам дари свободи, іх надо рсзать, ілі стріч", С. А. Пушкін.

159