Svls
Святе Вчення, ст. 161

Українці на волі живуть, як в неволі: у рідній хаті поклоняються чужим богам. Знедолюють себе рабським мисленням, нерідним розумінням Бога. Я знаю: РУНВіра — справа тяжка. Але хіба суть в тому — легка вона чи тяжка? Головне те, що вона правдива. У ній духовне спасіння Народу. З нею і тільки з нею вийдемо з многовікового дому неволі. Неможна з рабства вийти, маючи рабську духовність.

Третє покоління народжене в державній Україні буде майже вільне від рабських навиків, знаючи РУНВіру. Оформиться новий тип Української Людини. І я її (завтрішню Людину) бачу сьогодні, і мені стає приємно на душі.

Коли я в душі виношував світ РУНВіри, концепцію Віри в Єдиносущого Господа Дажбо га, на весь Світ бу в самітній. І не бу ло біля мене людини, якій би я відкр ив таїну моєї душі. Коли пробував натякати, казали: атеїст, поганин, антихрист. Я боляче переживав рабську долю мого любого Народу.

Буваючи у різних країнах, бачив рабів ще темніших, як мої люди. І мені хотілося їм сказати, хто вони, чому і ким закуті? Заговорив до потомків Азтеків. І вони зробили донос своєму панові Іспанцеві. І я мусів з тієї місцевосте зникнути, думаючи: раби не знають, що таке воля, і тому не можуть її цінувати. Надлюдська сила (її називаю благословенням Дажбожим) мені сказала: "Іди! Коли весь Світ буде проти волі твого Народу, не бійся. Краще воювати зі всім Світом, ніж бути рабом усього Світу". Люди мої, ідіть зі мною. Як святість несу в села й міста велике світло Волі — Рідну Українську Національну Віру, Нове Духовне Народження — святу Віру в Єдиносущого Дажбога, Дажбог — мій Бог.


193.

3апитання. Я професор, біолог. Часто веду розмову про Вас, Учителю Силенко. Як на Вашу думку: куди йде сьогоднішня цивілізація Людства?

Відповідь. Слово "цивілізація" тепер має багато значень, адже воно охоплює культуру, мораль, політику, закони суспільні, технологію, науку та інші ділянки життя Народу. Простіше кажучи: цивілізація це відхід від примітивного дикого способу життя у світ комфорту, що нібито є благом, щастям людини.

Людина, відійшовши від "дикого примітивного" життя, задихнулася в світі високої цивілізації. Значить "висока цивілізація" пішла хибною дорогою. Сьогоднішня цивілізація нагадує чарівний палац побудований з льоду на льоду розумними архітекторами. Сонце гріє, палац падає і тонуть його будівники. Повітря, яким дихає Людина, вода, яку вона п'є, харчі, які вона споживає, затруєні. Людина родиться і живе в затхлому чаді цивілізації, слабнуть її гени. Обезсилюється інстинкт самозбереження. І не дивно, що "Половина населення (в США, Л. С.) страждає на ту чи іншу ментальну хворобу, і це є частиною житія", Др. Рональд Кесслер, Мічиганський університет — Анн Арбор, "Рекорд", 14 січня 1994р., Вейн, Ню Джерсі.

Нервова система людини високої цивілізації перевиснажена. І я це бачу, дивлячись на обличчя людські. Поступово зникає природня душевна радість, яка є ознакою доброго здоров'я. Меншає веселих людей. Усміх приємно діє на людину, і тепер він штучно культивується, як додаток до успішного бізнесу (зв'язок між продавцем і покупцем).

161