Svls
Святе Вчення, ст. 165

І 11-ть тисяч літ тому одне з племен Мізинської культури (мисливці, які винайшли зброю — лук, стрілу), полюючи за звірями, йшло на Захід. Мізинці перейшли Гібралтар: стали першими білими людьми, що появилися в Африпі (на території Марокко, Алжиру). І на цих землях вони плекали мізинські геометричні взори, які й до нині помітні в житті Марокканців, Алжирців. Та на постійне життя Мізинці поселилися на просторах Сахари, які тоді були квітучими (мали багато озер, боліт, звірини). Живучи під пекучим сонцем, вони стали смаглявими, частина з них змішалася з автохтонами.

Коли настала зміна клімату (вітри несли піски, присипали зелені поля Сахари), Мізинці переселилися на береги Нілу. І вони десь шість тисяч літ тому започаткували Першу династію фараонів. Антропологи вважають, що Предки Єгиптян були людьми європейського походження, зазначують, що в епоху фараонів, кожний десятий Єгиптянин мав світлі очі (сірі, сині).

(Після вторгнення Арабів в Єгипет (640 року н.е.), арабська мова стала пануючою. Стара єгипетська мова, культура зникли з щодення і обличчя Єгипту, з погляду етнічного, зазнало змін).

Культура і цивілізація Сумерії (Шумер) старіші за Єгипетську. Тепер (на основі карбону-14) археологи Англії, Франції, Італії, Азії ствердили, що історія мови, культури і цивілізації Індо-Європейських Народів, почалася над берегами Дніпра і його приток. І ця хліборобська культура відома, як Трипільська.

Візьміть у бібліотеці Конгресу (Вашінгтон) книгу (к.н. 85041070) "Історія Англійської мови" (автори — Р. МкГрум, В. Кран, Р. МкНеіл) видану в Ню Йорку в 1986 році. У ній подана географічна карта з "стрілами". І зазначено, що чотири — дві тисячі п'ятсот літ перед Христом з території, яка тепер відома, як Україна, на Захід виходили племена Кельтів, Латинів, Германів, Греків, Фригіїв, Балтів і на Схід — Арії (Інди), Іранці, Гіттіти. І очевидно— Сумери.

Отже, десять тисяч літ тому мова білої людини була одна, і оформилася вона над берегами Дніпра і його приток. З кореня цієї мови впродовж тисячоліть розвинулися мови Індо-Європейських Народів. "Мага Віра" була написана в 77-му році: у ній про це пишу, подаючи твердження найвизначніших істориків стародавньої Євразії.


197.

3апитання. Тепер в Україні ростуть, як гриби після дощу, різні секти юдейо-християнські, буддистські, індуські, індусько-християнські, мусульманські та інші. І кожна з них хоче, щоб Українець в неї узяв Віру. Мій приятель сказав, що Віру взяв в Індуса.

Відповідь. Прикро, що мушу часто повторювати вже сказане раніше. До 988 року русини (русичі-українці) казали іноземцям, які їх намовляли "Віру взяти": "На Русі — Віра Русі. Ми внуки Дажбожі. Чужому божеству не поклоняємося".

Японець вважає, що його Віра національна японська, це його душа. І так думають про свою національну Віру Індуси, Китайці, Юдеї. У їхніх рідних Віра є все те, що властиве духові їхнього єства. У нашій історії занотовано, що князь Володимир відійшов від Віри свого тата — царя Святослава і "Віру взяв от Греков".

165