Svls
Святе Вчення, ст. 166

Там, де усталене хибне розуміння Віри, є думка, що "Віру можна взяти". Поет Платон Воронько привселюдно заявив: "Віру святу возьму в Ілліча", "Вітчизна", вересень, 1968 p., Київ. Тільки духовні безбатченки на Віру можуть дивитися, як на рукавиці, які можна взяти, позичити, відкинути і інші взяти.

У Ілліча Леніна була ленінська Віра. Він її з фанатичною одержимістю визначив у своїх писаннях. І вторгався з нею у свідомість Народів Москвинської імперії. Хотів при допомозі "міровой революції" поширити на всій планеті Земля.

Ленінова амбіція не випадкова: його душа ніби перегукується з душею Чингіс хана Темуджіна. Хан вірив, що монгольські боги поблагословили його завоювати всі Народи, створивши Всесвітню Орду ("Союз Народов Міра"). Ніхто не мав права сказати, що Темуджін чи Ленін помиляється. Ленінову непомильність освятив Сталін у своїй догмі "Вопроси ленінізма". Непомильність — це Бог (Абсолют).

О, Дажбоже, Єдиносущий Господи мій, я щасливий, що вірую в Тебе, Ти мій Бог. Я Віри в жодного іноземця не візьму: у його Вірі немає мене, немає душі мого Народу. У РУНВірі втілена вдача, талант, любов, воля синів і дочок України.

Усе, що живе (несвідоме й свідоме) відстоює сутність свого "Я". Чи треба жайворонкові брати пісню в соловейка? Ні, жайворонок по-жайворонковому чарівний, і його дзвінко-срібляста пісня є чаром його вдачі, таланту. Ні вдачі, ні таланту, ні рідної матері, ні Віри не можна в того чи іншого іноземця взяти.


198.

3апитання. Учителю Силенко, коли я почав проповідувати Ваше віровчення, мене сусід запитав: то ти не віриш, що взимку во Юдеї у Вифлиємі Бог у яслах народився? Діва Марія Бога-дитину пеленала. Це вже ввійшло в душу нашого Народу, і з цих причин йому його рідна Віра, тобто РУНВіра, не потрібна. Він звик вірити, що на чужині чужинка народила Бога.

Відповідь. Людина свідомо й несвідомо звикає до різних обставин життя, в цьому її живучість. Вона може, живучи на волі, звикнути до вільного життя. І може, живучи в неволі, звикнути до невільничого життя (зжитися з рабським горем, зжитися з рабською релігією, ідеологією, з холопським мисленням). І повірити, що така її доля, іншої, кращої їй Бог не дав.

Якщо ми, поневолені рабською звичкою, не прагнутимемо себе покращити, вільні люди не сх оучьт з нами сто тяи по рч.у Де вихід? Треба стати новими людьми, ощасливитися новими звичками — увійти у світ РУНВіри, відновити національну гідність, самобутню сутність свого "Я".

РУНВіра — Віра сучасна, хоч і поєднана з коренем Предків (Трипільців). У давніх релігіях є легенди, що Бог родився. Богородиця Мая непорочно народила Боже дитя Будду. Богородиця Ізида непорочно народила Боже дитя Гору. Богородиця Марія непорочно народила Боже дитя Ісуса. У РУНВірі нове розуміння Бога. Бог — Вічність, Безмежність, Світ у Богові і Бог у Світі. Світ не родився — Світ вічно був, є і вічно буде Світом. Дажбог — Енергія Світу вічна, незнищима. Всюдисуща. Дажбог — Свідомість (самоволодіюча

166