Svls
Святе Вчення, ст. 170
О, Дажбоже, мій Милосердний Господи, поверни дітям їхню рідну Матір — святу Первородительку Лель.

201.

3апитання. Учителю, я чув таке: "А ви Силенкову РУНВіру змішуйте з міфологією. Кажіть, що РУНВіра не релігія, а міфологія, в якій казки про численних богів, водяників, домовиків". І люди, чуючи це, не йтимуть до РУНВіри. Хто хоче бути релігійним, йтиме до Христа, який є Богом правдивим.

Відповідь. Я вже говорив: Аллах був одним з численних богів Арабської міфології. Але в "Корані" об'явлене нове розуміння Аллаха. Тільки глупа людина, почувши слово "Аллах", ректиме, що це многобожжя, Арабська міфологія. У Юдейській міфології, крім Саваота (Єгови), був цілий ряд інших богів. Та після проголошення царем Іосією релігійної реформи, було об'явлене нове розуміння Саваота (Єгови). Тільки глупа людина, почувши слово Саваот, ректиме, що це многобожна юдейська міфологія. Люди, які не хочуть орієнтуватися в РУНВірі, або мало з нею обізнані, почувши слово Дажбог, речуть: це многобожжя — паганізм, бо Дажбог був одним з богів слов'янської міфології.

У РУНВірі Господом благословенній утверджена вища форма монотеїзму: об'явлене нове розуміння Дажбога. У РУНВірі крім Дажбога, немає бога. Дажбог — Свідомість Світу. Дажбог — вічна, незнищима самоволодіюча Сила (Енергія), без якої Життя не може бути Життям, Космос не може бути Космосом.

Ми сини і дочки України (Оріяни-Скитії-Руси) маємо своє рідне розуміння Єдиносущого Всевишнього. Ми любимо Бога свого, і ця любов зріднює, єднає нас, дає силу утверджувати окремішність нашого Єства, Слава Єдиносущому Дажбогові!


202.

3апитання. Учителю, в "Біблії" часто повторюється, що Саваот (Єгова) — Господь Народу Іудейського. У "Мага Вірі" написано: Дажбог— Господь Народу України-Руси. Але ж Бог Один. А тут виходить: є багато Богів і кожний з них Єдиний (Аллах, Саваот, Дажбог). Тому атеїсти кажуть: люди наробили Богів, та й поклоняються їм. Звертався до вчених людей: здвигують плечима, відповіді немає.

Відповідь. Бог Один. Але є багато Народів. І ніхто ніякому Народові не має право заборонити мати своє розуміння Бога. Є розуміння Бога юдейське, і воно подане в юдейській літературі (в "Біблії"). У "Корані" розуміння Бога арабське. Запитуєте: чим відрізняються інакші розуміння Бога?

"Біблія" пише, що Єгова (Саваот) зробив сонце, зорі, небо, землю, Адама, а з ребра — Єву, за шість днів. На сьомий день утомиися і пішов на "сабат" (відпочинок). Там, де втома, досконалости немає. Саваот створив людину недосконалою, і тому вона грішила. Недосконалі люди (дорослі і діти) були Саваотом покарані смертю (потоплені). "Та це легенди", кажете ви. Але були люди, які в них вірили, як в дійсність. Наприклад, Мартин Лютер та й багато інших видатних людей перед ним і після нього.

Ніяке розуміння Бога (відстале чи високорозвинене) не можна зневажати: бо той, хто це робить, завдає біль душі віруючих людей. Ніякі люди ніякого Бога не створили.

170