Svls
Святе Вчення, ст. 173
роботяща, чепурна та й її батьки й діди мають добре здоров'я". Але часто молоді не слухали родичів, йшли за волею серця.

Є дані твердити, що наші Предки (Трипільці) були людьми сильної здорової крови. Їхнє підсоння, їхні джерельні води, їхні харчі (пшениця, мед, молоко, гриби, м'ясо, різні овочі), їхня весела бадьора вдача їм давали добре тілесне і духовне здоров'я. Читаючи "Веди", ніби бачу Предків (Трипільські хати, у хатах глиняні печі. Навколо ниви золотої пшениці. На долинах корови, вівці, свині, коні).

Людство поділене, в основному, на чотири раси: Біла, Жовта, Чорна, Червона. І є чотири групи крови. Тепер устійнено, що кожне плем'я (нація, раса) має не однакову схильність до тієї чи тієї хвороби. Статистика показує, що люди крови "О" переважно хворіють на ту хворобу, а люди крови "А" — на іншу. Чому? Досі на це ніхто не дав конкретної відповіді.

Сьогодні в США сталася в медицині "революція". На основі ретельних дослідів устійнено, що рак — хвороба спадкова. Є в людині ген, який затаює в собі цю страшну хворобу, і тепер почнуть цей ген у цілком здорової людини видаляти: найуспішніший спосіб боротьби з раком. Очевидно, це не відноситься до всіх типів цієї хвороби.

У генах роду закодоване все добре і все зле. Зле те, що нахил до серцевих хвороб, шлункових, зубних, легеневих, очних часто передається з Роду в Рід. І тому має значення — хто якого роду? Треба, щоб кожний Народ свідомо дбав про своє тілесне і духовне покращення, звільняючись від злих навиків (тютюну, алкоголю, наркотиків, та інших чинників, в яких затаєне ослаблення Людини — найчарівнішої істоти планети Земля).


205.

3апитання. Учителю Силенко, я, як турист, був у Греції. У Греків імена закінчуються на "с", "ос", "ус". Чому в "Євангеліях" ім'я і титул засновника християнізму мають грецькі закінчення: Іс-ус, Христ-ос? І друге запитання: чув, у Америці є відома секта християн-арійців, які вірять, що Юдеї розп'яли Ісуса тому, що він був арійцем. Я і мої приятелі ждемо вашої відповіді.

Відповідь. Геродот усі наші Скитські імена згелленізував. Дослідникам тяжко визначити, якому Народові вони належать. Посол Скитії мав ім'я Анакара, що значить Некараний, Благородний. Геродот з Анакара зробив Анахарзис. Був цар Скитії Торгіта (Торгаючий, Наступаючий). Геродот з Торгіта зробив Таргітаус. І так він поводився зі всіми чужими іменами (перськими, єгипетськими, вавилонськими). Був юдейський царевич Ягвешуа (Яшуа). Греки вимовили Яшуа, як Ісус.

І дещо з історії. Є в Ізраелі місто Бетшеан. У давні часи воно було засноване завойовниками Скитами (прибулими з Оріяни-Скитії-України), і мало назву — Скитополіс. На землі, яка тепер має назву Ізраель, двісті років перед приходом сюди Ізраельських племен, тобто, 3300 років тому жили вторжники Гіттіти (родичі Сумеріян, вихідці з Трипілля, легендарні вершники). 4000 літ тому (900 років перед приходом Греків до Пелопонесу), заселювали Пелопонес Пелазги (археологи вважають, що вони були вихідцями з Оріяни (Трипілля)). У "Мага Вірі" подаю твердження відомих істориків, що слово "Пелазги' походить з санскритського слова "пила" (пилага, пилка). Пила в давні часи

173