Svls
Святе Вчення, ст. 174
була великим винаходом, і її використовували, як зброю. Пелазги жили і в Палестині (назва "Палестина" постала з слова "пелазги", "пеласти").

12 тисяч літ тому люди Десни-Дніпра винайшли лук, стрілу. І почали інтенсивно рухатися в погоні за звірями. Воювали Роди з Родами, кровно змішувалися. І на просторах Синаю, над берегами Персіянського заливу люди не жили осілим життям. Мандрували так, як тепер Бедуїни. Гибреї (Юдеї), прибувши до Ханаану, по волі чи по неволі одружувалися з місцевими жителями, між якими були Пелазги, Гіттіти.

У царя Давида головним воєнноначальником був Гіттіт Урій. "Біблія" згадує, що Давид був червонощоким, світлооким. Красуня Делайла, в яку був закоханий казковий юдейський герой Самсон, була Гіттіткою русоволосою. І вродлива Гіттітка була матирею царя Соломона. І коли Ісус Назарей, як пишуть "Євангелії", мав світлі очі, то тут нічого немає дивного.

Секта християн-арійців, яка твердить, що Жиди розп'яли Ісуса тому, що він був арійцем, справді розхристиянізовує себе. У "Євангеліях" поданий детальний родовід Ісуса Христа, як юдейця і мати його (сирота вихована, при синагозі) була юдейкою. Іван Хреститель був дядьком Ісуса Христа. Очевидно, типовий Юдеєць має чорні очі, чорне волосся. І певні расові відмінності, які закодовані в його крові. (Досліджуючи кров, можна знати, кому вона належить — Українцеві чи Японцеві).

Експансивна Біла раса впродовж тисячоліть змішувалася з Жовтою, Чорною. З погляду антропології той, хто має сині очі (чи сірі) і русяве волосся, є типовим арійцем. Але в пустинях Центральної Австралії є аборигени, які мають світле волосся, і риси обличчя ніби європейські.

У Ізраелі тепер живе чимало синьооких Українок, їхні діти русяві. Пройде сто, двісті літ, і ніхто в Ізраелі не матиме права їм казати, що вони не семіти. Секта арійців-християн не повинна своєму Богові Ісусові виписувати нову метрику народження.

Територія, яка відома, як Лебанон-Палестина-Ізраель впродовж трьох тисячоліть ніколи не була спокійною. Постійно точилися війни між Палестинами, Юдеями, Гіттітами (Скитами), Ассирійцями, Греками, Римлянами.

Слово "раса" старе. І може нас повести в далекі світи: хіба не дивно? У мові Трипільців (в мові "Вед") є "роса" і в нас — роса, у старих Латинів — "рос", є в нас річка Рось. Росити-рухати. У Англійців — рейс, раш (рух), перегони (між кіньми). І — раса — сорт, вид, неоднаковість, відмінність.

Є расова відмінність, несхожість, і це маючи на увазі, антропологи (людинознавці) поділили Людство на раси. Я вважаю, що треба говорити про всі раси, щоб ніхто не був скривджений. Наприклад, Капоїдна раса (Бушмени, Сандова, Готтентоти) має всього сто двадцять тисяч людей, але вона цікава своєю оригінальною особливістю так, як і раси Конгоідна та Австралоїдна.


106.

3апитання. Учителю Лев Силенко, Ви своїм віровченням, тобто РУНВірою, робите духовне народження — українське розуміння єдиного Господа з ім'ям Дажбог. А чи Вам відомо, що в Європі всі передові уми були оборонцями Католицької церкви, в

174