Svls
Святе Вчення, ст. 180

Дажбог — Світло, ми віруємо, що народжені Світлом, живемо в Світлі і відходимо у Світле Царство Духа Предків — у таїну вічности Народу. Немає Віри вищої за Світло. Дажбог— Святий Дух. Дажбог — свята Правда, Любов, Милосердя. Крім Дажбога, немає бога.

О, Дажбоже, Милосердний і Світлодайний Господи мій, я щасливий, що вірую в Тебе, що люблю і славлю Тебе. Ти Всюдисущий. Бачу Тебе в зорях небесних, у проміннях Сонця (любого нам Світла Твого), у пелюстці квітки, в усмішці немовляти, у ласках матері, в леті трудолюбної бджілки.

Я чую Тебе, Дажбоже мій, у шепоті золотоколосих нив, у шумі дощових крапель, у битті закоханих сердець, у мові красивого обличчя моєї Матері Вітчизни. У непорочній природі планети Земля бачу і чую Дажбога, Господа Живого, Всеправедного. Дажбог у всьому і все у Дажбогові. І Йому не потрібно амбасадорів (менших чи більших богів, демібогів).

Дажбог — Святий Дух України-Руси Один, як одне сонце в небесах, як одна мати в дитини, як одне серце в людини, як одне небо, під яким ми, сини і дочки України, живемо. І не потрібні мені боги більші чи менші, які жили в яві моїх далеких любих Предків.

О, я обожнюю і славлю Предків моїх, вони— це я, а я — це вони. Та на славу Предкам, збагачений досвідом людства, йду вперед, і по-сучасному дивлюся на Предків, на себе, на Світ, по-сучасному розумію Віру і Бога. Усі, що визнають моє розуміння Бога, Господа нашого, йдуть зі мною, як брати і сестри. Обезсмертнюють себе й родину святою РУНВірою. Щасливляться 7-ма Законами Правильного Життя. Господи, хай всюди і завжди святиться ім'я Твоє, Дажбог!


211.

3апитання. Я студент Київського університету. Живу в гуртожитку, маємо запитання до Вас. Чому, з якою метою частина московських провідників пропагує нову форму місіянізму?

Про це всюди чуємо, читаємо.

Наприклад, московська "Правда" 22 грудня 1993 р. пише: "Людство жде від Россії нового слова, створення вищої цивілізації, заснованої на духовних і економічних принципах, цивілізації, яка б протистояла по-хижацькому паразитарній споживацькій цивілізації Заходу, що не просто вичерпала свої можливості, але й перетворилася на смертельного ворога всього живого на землі". Учителю Силенко, виходить: весь світ, все людство жде від Москви спасіння?

Відповідь. У московській "Правді" втілені духовність, тактика, стратегія, психіка Чингіс хана Темуджіна. Чингіс, оточений китайськими мудрецями, умів орду наснажити вірою, що їй (монголам) її боги передали у власність всі землі і народи Світу. Озброївшись, треба йти на Захід. Світ жде від монголів, як вищої раси, нового слова, нового способу життя, вищої цивілізації.

Ідеологи Московитії, починаючи від Івана Калити, мають завойовницький дух (успадкований від Татаро-Монгольської орди). В ім'я православія, як нового слова, вищої

180