Svls
Святе Вчення, ст. 182

"Тюрьма народів", "страна рабов, страна господ" завжди була до зубів озброєна, завжди залякувала мирних, слабших. І тому завжди була авторитетною, і завжди вірила, що "Людство жде від Россії вищої цивілізації".

Архитектори "хижацької паразитарної цивілізації", яка є "смертельним ворогом всього живого на землі", живуть на Заході (в Лондоні, Парижі, Римі, Вашінгтоні). Щоб урятувати "все живе на землі", Москва виконує волю людства.

"О, темпора, о, морес!" Архитектори "хижацької паразитарної споживацької цивілізації Заходу", щоб відклигала імперія зла, готові її підгодовувати, готові з території щойно посталих держав забрати зброю і передати Москві.

Москва, маючи нову захоплюючу ідеологію— ідеологію порятунку людства від "смертельного ворога всього живого на землі", почне відновлювати свої імперські межі, знову загарбавши Балтику, Польщу, усі на руїнах імперії посталі держави.

І терором мобілізувавши покорені народи, поставить свою десятимільйонну армію перед брамою "хижацької паразитарної цивілізації Заходу". І в ім'я спасіння "всього живого на землі", дасть наказ Лондону, Парижу, Вашінгтону підняти білі прапори.

Очевидно, акули-оборонці "хижацької цивілізації Заходу", як вороги "всього живого на землі", чинитимуть шалений опір. Та в обороні людства, вони будуть постріляні, а їхні родини з Лондону, Парижу, Вашінгтону в закритих баржах вивезені в Сибір "на ісправлєніє".

І особливо жорстоко треба, як з ворогами людства, розправлятися з українцями, які зрадили "старшого брата": з себе скинули кайдани і почали орієнтуватися на Європу, на її "хижацьку паразитарну цивілізацію". їх всіх вивезти з України і розпорошити по просторах Сибіру (від Уралу до Колими, де вже лежать в масових могилах кості їхніх дідів). Тут треті покоління народжені, не тільки заговорять "на общєпанятному", а й не знатимуть , хто вони, звідки прибули, і чому?

Не зважаючи на те, що всі держави світу, визнали Українську державу і в Об'єднаних Націях її кордони визнані законними, непорушними, великодержавні шовиністи в Москві на демонстрації несли плакат з написом: "Єльцін, прікажі хохлам накорміть Россію".

Місіянізм, незалежно від того, який він (великодержавний, релігійний, ідеологічно-політичний) могутня мобілізуюча сила, яка несе смерть поневолювачам і поневоленим, і на нього треба дивитися, як на симптом хворої ментальности (маячіння небезпечне тому, що опановане фанатизмом, нездібністю правильно орієнтуватися у світі дійсности).


212.

3апитання. Для кого Ви писали "Мага Віру"? Що давало натхнення?

Відповідь. Писав "Мага Віру" для мого Народу (для хліборобів, студентів, робітників, учителів). Біля мене не було й однієї людини, з якою я міг би про написане порадитися, і це непокоїло мене. Уся надія була на самого себе. І тішився написаним, і в цей же час був його суворим суддею.

Без Віри в Дажбога, без святої любови до України, її Народу, я не міг би написати "Мага Віри". Пишучи, я весь входив у світ подій описаних. Особисто з воїнами Святослава

182