Svls
Святе Вчення, ст. 193

Я вірую, і моя віра божественна, ніким не знищима. Дажбог — свята Сила (вічна, самонаснажуюча Енергія) свідомого і не свідомого буття. Без Дажбога Світ не може бути Світом. У галактиках, метагалактиках діє Дажбожа суть: Світ у атомі, атом у Світі. Дажбожа воля — гравітація.

Світ керований трьома законами Дажбожими, ім'я їм — Трисуття. Яв-Нав-Прав. Яв — світ матеріальний, Нав — світ духовний, Прав — світ правил духовного і матеріального буття. І таке поняття самопостало сім тисяч літ тому над Дніпром у Трипільських селищах — у Пра-колисці Індо-Європейської культури і цивілізації. (Слово "трисуття" забулося, постала назва — "тризуб". Трисуття — знамено Дажбоже золоте на блакитному Небі).

Я вірую: Дажбог — Світло. Життя на планеті Земля народжене життєтворним Світлом. Ми у Світлі і Світло в нас. І тому ми любимо Світло, йдемо до Світла. Дажбог Єдиносущий і Всюдисущий, Він не потребує амбасадорів у формі головних чи не головних богів, демібогів. Дажбог діє, як жіноча суть у жіночому світі і діє, як чоловіча суть у чоловічому світі. І в тваринному, і в рослинному світі діє таїна, яка стать єднає з статтю.

Світ не мав початку і не матиме кінця. Невидима енергія Світу пульсує, має німб: опромінення Дажбоже. Від кожного створіння на планеті Земля (від людини, тварини, живої рослини) йде сіяння непомітне для очей.

Дажбог — Любов. Ми живемо в Любові і Любов у нас. Немає Віри вищої за Любов. Дажбог — Милосердя, і людина стала тоді Людиною, коли в неї в душі появилося почуття Милосердя, і натхненне захоплення красою Неба, Землі, Зірок і життям на чарівній квітучій Планеті.

Бог — справедливий Господь. Він кожному Народові дав право мати свою Віру, своє розуміння Бога, свою культуру (обрядність), свою мораль (звичаєвість). Ніякий Народ не має права своєю свідомістю поневолювати свідомість іншого Народу, силою вогню, меча, вмовлення навертати його на шлях іноземної духовности.

Бог один. Кожний Народ має право Бога називати по-своєму і розуміти по-своєму. Є Амон, Агура Мазда, Деус, Єгова-Саваот, Аллах. Є Дажбог. У "Мага Вірі" пишу на першій сторінці: протилежності в розуміннях Бога звеличують духовне життя Людства. Усі Віри, які навчають людину вірити в Бога і любити людину, правдиві. Чим більш Віра толерантна, тим більш вона благородна. Слава Дажбогові!


222.

3апитання. Щоб РУНВіра була благодаттю для Народу, що треба робити перш за все?

Відповідь. Треба в селах і містах України творити громади вірних РУНВіри. Треба почати будувати Святині (Храми) Дажбожі. У 85-му році на священній годині у храмі вірних РУНВіри я сказав: "У селах і містах стоятимуть СВЯТИНІ (Храми) Дажбожі. У храмах віруючі славитимуть Господа Дажбога. І святі молитви їхні єднатимуть їх, і звеличуватимуть Небо і Землю Вітчизни".

Щоб РУНВіра була сильною, її треба обрядово втілювати в щодення. І цим покращувати вдачу Народу, яка впродовж десяти століть жорстоко калічилася архиєреями іноземної духовности (іноземних розумінь Бога, Віри).

193