Svls
Святе Вчення, ст. 194

І Народ в РУНВірі сам себе відродить. Збагатиться навиками шляхетними. Зрідниться. Усвідомить своє достойне місце в історії Людства.

Духовна особа (рунтато) у храмі Дажбожому казатиме, що воля більше любить тих, які її творять, ніж тих, які її славлять. РУНВіра — духовна праця, яка здійснюється для вдосконалення життя особистого і національного. Ми любимо Рідне понад все, постійно його покращуючи. І до іноземних духовних цінностей ми ставимося з пошаною. І наша пошана достойна, бо ми люди незалежної духовности.

Довгі роки перебуваючи в духовному рабстві, ми знаємо: там, де пошана до Чужого переходить у релігійне поклоніння, гідність національна захмарюється.

Упродовж віків ми були не будівниками, а бунтарями. Нам було заборонено бути будівниками. І гнів нашої душі перетворювався у бунт. І нашими героями були бунтарі, які не маючи будуючих навиків, бунтувалися, щоб бунтуватися.

Незалежна достойна праця (духовна і матеріальна) робить людей достойними. РУНВіра— рідна духовність наша. Так, як не можна вогонь відділити від тепла, не можна синів і дочок України відділити від їхнього "Я" - від Рідної Української Національної Віри.

У РУНВірі Ми є Ми. Почнімо самі себе будувати. Оновімо скалічену душу нашу. Виховуймо розум наш. Оздоровлюймо тіло наше. Українець повинен в Українцеві бачити себе, брата по-крові й по-рідній Вірі. Таке саморозуміння зробить нас Нацією, яку шануватимуть Народи планети Земля. Слава Дажбогові, Дажбог — святий Дух України-Руси, ми в Дажбогові і Дажбог в нас!

194