Svls
Святе Вчення, ст. 197

"У сучасний збурений суперечностями світ Лев Силенко входить з набутком знань вселюдського історичного досвіду, щоб шукати шлях до воздвиження вільної України, до порятунку понівеченої своєї землі", "Напружені роздуми Лева Силенка знайшли продуктивне творче втілення в ідеї вироблення нової віри, яку Він назвав Рідною Українською Національною Вірою — РУНВірою і вже в цій назві позначив основоположні її цінності. Духовні цінності Він не вигадує, а творить з вікових традицій свого народу, його культури, науки, його моралі, етики, ідеалів, його вірувань." ("Дзвін", No7, 1991р.)

"Лев Силенко нікого не повторює, і Він лишиться в історії ніким не повторений", А. Б. Денбурі Стейт Коледж, США.

"Такі як Він, Лев Силенко, родяться раз на тисячоліття. У Його Єстві втілені найсвітліші ідеали Учителів Людства — Заратустри, Конфуція, Будди, Ісуса, Гуру Нанакі та інших світочів. Він, їхні вчення переосмисливши, на благо Людства показав шлях Нового Духовного Народження.

Він керований діями Всесвіту. Його душа обняла болі Людства, так як обнімає мати новонароджене дитя. Він прийшов тому, що Він не міг не прийти. Він не міг прийти раніше чи пізніше — Він прийшов напередодні нового ходу історії Його Вітчизни і всієї Європи. Він несе своєму народові Сонце Святої Віри — Віри в Єдиносущого Всеправедного Милосердного Господа, і хай святиться ім'я Його — Датель Буття — Дажбог". С. Т. Л.* У "Святому Вченні" йдуть пояснення про генотеїзм, політеїзм, які є нижчою формою релігії. І про монотеїзм, як вищу форму релігії.

197