Svls
Святе Вчення, ст. 25

СУТЬ ПЕРША.


Дажбоже, Єдиносущий Господи мій, Справедливість і Милосердя, натхненний Вірою в тебе, я прийшов до Людей моїх.


1.

3апитання. Учителю Лев Силенко, Ви засновник РУНВіри, тобто концепції віри в єдиного Господа з ім'ям Дажбог. Вас Дажбог покликав до цієї духовної місії?

Відповідь.

Осіянний Святим Духом, я почув голос Предків рідних. Предки в ім'я спасіння нащадків покликали мене звістити РУНВіру (Рідну Українську Національну Віру) в Єдиного Господа з ім'ям Дажбог. Чому з ім'ям Дажбог? У достойного народу ім'я Господа рідне.

За десять століть духовної неволі мій Народ вистраждав право мати рідне розуміння Бога Милосердного, Всюдисущого і Всеправедного. Тобто мати рідну віру в своїй душі.


2.

3апитання. Який зміст Вами оголошеної концепції єдиного Господа Дажбога, отже, яке його розуміння в РУНВірі?

Відповідь. Я вірю: Дажбог — Свідомість Світу, Людина Постала з Свідомості Світу. Свідомість Світу — це Самоволодіюча Всевишня Сила.

Дажбог — Безмежність, Вічність, Гравітація, самонаснажуюча Дія (незнищима Енергія несвідомого і свідомого буття). (Наше слово «свідомість» постало з санскритського «свадамая», що значить «самоволодіння», «самоствердження» , «самодання»).

Я вірю, Дажбог — це Дія, яка в Людині творить хотіння жити, хотіння бачити себе в діях своїх, хотіння працювати, учитися, самовтверджуватися, і хотіння вмерти в обороні життя, в обороні племени свого.

Дажбог — Свята Правда, яка облагодіює справедливість. Дажбог — Життєтворяще Світло, яке все освітлює.

Дажбог — Святий Дух, який все одухотворює.

Дажбог — Воля, яка все облагороджує. І з цього постає віра: життя в Дажбогові і Дажбог в житті. Людина у Свідомості Світу і Свідомість Світу в людині. (Детальніше подане розуміння Дажбога у «Мага Вірі», в книжці «Навчання»).


3.

3апитання. Яке Ваше ставлення до многобожної віри предків?

Відповідь. У «Мага Вірі» визначене моє шанобливе ставлення до віри наших Предків. Ніхто не має права їхнього політеїзму (многобожжя) зневажати чи викреслювати з історії.

25