Svls
Святе Вчення, ст. 40

СУТЬ ЧЕТВЕРТА


Дажбоже, Єдиносущний Господи мій, Справедливість і Милосердя, натхненний Вірою в тебе, я прийшов до Людей моїх.


30.

3апитання. Певно ж, Ви маєте свою думку про те, ким і коли була написана «Біблія» (П'ятикнижжя Мойсея)?

Відповідь. Дослідники «Біблії» (англійці, німці, французи) ствердили, і про це я детально пишу в «Мага Вірі», що «П'ятикнижжя Мойсея» (Тору) 2500-2450 років тому написали два рабини (пророк Езикіел і пророк Ездра).

Очевидно, вони користувалися легендами Сумерійськими про світовий потоп, Заповідями сумерійського законодавця Ур Намму, які були використані царем Гаммурабі, і згодом об'явилися у «Божих Заповідях Мойсея».

Між іншим, філософ Барух Спіноза твердить, читаючи «Біблію», що Мойсей не писав «П'ятикнижжя Мойсея»: не міг же він написати репортаж про свій похорон, який з детальністю описаний у 5-ій книзі Мойсея. Іван Франко у книзі «Сотворення Світу» (на основі багатющих джерел) довів, що «Біблія» не є оригінальним твором.


31.

3апитання. Що скажете тим, які думають: одному народові віра Христова допомагає, а другому — ні. Тепер шириться поняття, що греко-католицька і УАІІЦ є національними церквами. І яка Ваша думка про це?

Відповідь. Маймо відвагу знати, що є пани-християни і є раби-християни. Пани-християни впродовж тисячоліття рабам-християнам забороняли творити свої християнські догми, канони, ритуали, і своє розуміння науки Христової.

У нас інтерпретація віри Христової не наша. І церковні терміни (епітрахиль, парастас, панахида, панагія, іконостас, парафія, анатема, євхаристія) створені греками. Українці були не творцями, а сприймачами того духовного харчу, який творили пани-християни.

І скажімо народові правду: Христова церква в Україні не служила Україні, бо її лідери (архиєреї) були підлеглі Візантії, а потім — ханам Татаро-Монгольської орди, королям польським, монархам московським.

У часи повстання, очоленого Богданом Хмельницьким, ні один українець-єпископ не став на стороні Хмельницького, бо... гетман не був коронований на престол. І ні один єпископ не підтримав гетмана Івана Мазепу, навпаки — усі в церквах його проклинали, як антихриста, який став по стороні протестанта Карла 12-го.

У «Євангеліях» християнам заборонено займатися національними справами. У церкві Христовій «немає юдея, ні грека», «усі бо ви одно в Христі Ісусі», «коли ж ви Христові, то ви насіння Авраамове» Павло до Галат, 3,28-29, «Немає грека, єврея, чужоземця і скита, а все й у всьому Христос», Павло до Колосян, 3,11. Хто впроваджує у церкву Христову національні справи, той займається язичеством (паганізмом).

40