Svls
Святе Вчення, ст. 43
асимільовані, огречені юдеї). І вони приймали грецькі імена. Павло арештовував християн і «віддавав до в'язниці чоловіків і жінок», «Діяння Апостолів», 22,4.

І він особисто брав участь у вбивстві християнина, проповідника святого Стефана, вбивство похваляв і стеріг «одежу вбивців», «Діяння Апостолів», 22,20. Та потім змінив свої переконання і став, як пише «Стандарт Жидівська Енциклопедія», стор. 439, 1959 p., США, «архітектором гойського християнізму».

З України (і це знаємо з історії) вивозили в Сибір закутого в кайдани того українця, який біля церкви заявив, що не хоче бути православним. Не хоче бути православним — значить, не визнає ката-царя Москвинського помазаником Христовим, стає цареборцем.

Українець, який відійшов від білої чи червоної ідеології Москвинської імперії (жорстокої тюрми народів), благородна людина.

Тарас Шевченко звеличив мученика чеха Івана Гуса, який був живцем спалений за те, що змінив переконання. Я вважаю, що людині Господом дане право робити переоцінку духовної вартости.

Є християни освічені, а є темні, забобонні. І хоч віру мають велику і багато говорять про християнське милосердя, та мислення в них зубожіле і милосердя їхнє жорстоке. Вони нагадують ту бабусю, яка з любові до Христа, як знаємо з історії, підкладала дрова до вогню, в якому горів Іван Гус.


37.

3апитання. У церковному хорі співаю «Аллилуя». Запитувала дяка і пан-отця, що це слово означає? І не дістала відповіді. Люди порадили звернутися до Вас, Учителю Силенко.

Відповідь. Архиєреї (греки) з юдейського слова «Галлелу Ягве» (Єгова) оформили слово «Аллилуя», що значить «Звеличаємо Єгову» (Бога народу юдейського). Або — «Хвала Єгові».

Не всі знають, що й ім'я Ісус оформлене з імени Ягвешуа (Джашуа), що значить «Ягве - спасіння». У "Біблії" є багато імен, пов'язаних з ім'ям Ягве. Наприклад, «Йоагв», вимовлене греками, як «Іоан», означає «Ягвова милість». А «Маттеягв» (Маттей) — «даний Ягвою», і так далі.


38.

3апитання. Увесь світ визнає віру Христову. А Ви, пане Силенко, бунтуєтеся. Хочете, щоб українці так, як японці, китайці, жиди, індуси, мали свою рідну віру. Щоб вірили в єдиного Господа Дажбога. Ми, українці, мусимо єднатися з інтернаціональною більшістю, а не жити в рамках свого суспільства, бути меншістю.

Відповідь. У «Мага Вірі» пишу, що перш за все ми повинні бути ми, а не населення без почуттів національної гідності. Яка велика нація захоче єднатися із зденаціоналізованою масою, як рівна з рівною?

На світі 28 відсотків християн, отже, вони — меншість. Усі інші люди планети Земля сповідують різні релігії. Є буддисти, конфуціонери, індуси, жиди, мусульмани, японці та інші. І в Україні-Русі, крім християн, є жиди, мусульмани, буддисти.

43