Svls
Святе Вчення, ст. 47
Іван Франко і Леся Українка. Біля цих святих ікон горять свічки. І віруючі негри славлять Дажбога — Господа України-Руси.

І Ви ніби... отетеріли. Якесь дивне (але приємне) почуття запанувало у вашому єстві. І обличчя святих, й ім'я Дажбог такі для Вас до болю близькі, рідні. Ви звикли в Україні в церкві чути пісню «Світися, новий Єрусалиме! Свят, свят Бог Саваот-Господь народу ізраельського». І бачити ікони апостолів (юдеїв) Павла, Петра, євангелістів Маттея, Луку. Ви з цими поняттями зжилися і повірили, що все це єдинобожественне. І так мусить бути і нині, і прісно.

І на ваше прохання негри з благовінням оповіли, що в їхньому місті півстоліття тому побував благовісник з святої землі України. І оповів їм, що український народ, як миролюбний і Богом вибраний, має найбагатшу в світі землю, зазнав великі гоніння й муки.

Дажбог, Господь України, милосердний і всеправедний і нікого не карає пеклом. А його апостоли Тарас, Іван, Леся проповідували мир на землі і за це були дияволом переслідувані, терпіли тюремні муки.

І угандцям віра в Дажбога сподобалася. І вони, щоб був мир на землі, у своїй церкві натхненно славлять Дажбога. З цієї казки Ви зрозуміли, що з ім'ям Господа пов'язана історія народу, його вдача, культура, мораль, мова і концепція Господа.


44.

3апитання. Я, як християнка, вважаю себе грішницею. Гріх, який Єва вчинила з Адамом, перейшов на всіх жінок. І про це всі чують в церкві. Господь за непослушенство вигнав Єву з раю і покарав її, сказавши: «За твої гріхи будеш в болях родити". І це правда! Я ж в болях родила дітей. Чи і в РУНВірі Євин гріх переходить на кожну українку?

Відповідь. Усе родиться в болях. Вівця, корова, коза родять своїх діток в болях. Думаєте, що їхній біль спричинений тим, що й на них Господь Саваот поширив Євин первородний гріх?

Я вважаю, що біблійна оповідь про Адама, Єву і гадину, що жили в раю (на Месопотамській долині), належить до юдейської мітології, яка, на мою думку, не є оригінальною.

Зачатіє дитини, яке благословила Любов, і народження дитини не є злочином (гріхом). Зі зла походить зло. А мати ж під час народження здійснює святу дію: родить дитя (ангела-посланика Божого). Та доля цього ангела часто залежить від того, хто і на які шляхи спрямує його мислення і як будуть виховуватися його емоції.


45.

3апитання. Докажіть, чим Силенксва віра краща за віру Мойсея, Христа чи Могамета? Я завжди прагнула до кращого.

Відповідь. У «Мага Вірі» пишу: немає віри кращої чи гіршої. У кожній вірі (національній чи інтернаціональній) проповідується любов до Бога і пошана до людини. І ніхто не має права тієї чи тієї віри принижувати. Ніяка віра не впала з неба.

47