Svls
Святе Вчення, ст. 50

СУТЬ ШОСТА


Дажбоже, Єдиносущний Господи мій, Справедливість і Милосердя, натхненний Вірою в тебе, я прийшов до Людей моїх.


50.

3апитання. Учителю Силенко, моя приятелька-харків'янка дістала від Вас листа. Пише, що Ваше слово спасло її, на душі стало веселіше, здоров'я покращало. Я працюю медсестрою. Поводження людей, крики, образливі слова нервують мене, і я втомлююся. Тепер навіть дрібниці душу заполонюють гнівом. Спасіть!

Відповідь. Наші предки трипільці (і це стверджують «Веди») уміли тій людині, яка своїм поводженням чи словом нервує ближчого, спокійно казати: «Не нервуй мене, я хочу довго жити». Отже, у найдавніші часи вже було відомо, що той, хто злостить людину, зазіхає на її здоров'я.

Якщо повірите моїй науці, вона поможе Вам. Коли хтось необачним словом гніьить Вас, спокійно в думці (все інше забувши) кажіть: «Я розумна, бо не гніваюсь. Я благородна людина, бо гнівом не виснажую душі своєї і не затьмарюю розуму мого.

Хто в душу мою кидає злобні слова, того не чую. Я на гнів не відповідаю гнівом. Слава Дажбогові! Дажбог — Любов, я в Любові і Любов в мені». (Важливе: чуючи образи, не спішіть на них відповідати образами. Ще ніхто гнів не переміг гнівом. Людина — дитина Природи. Єднайтеся з полем, озером, лісом, квітами) .


51.

3апитання. Учителю, прочитав Ваше інтерв'ю в «Україні», а мої друзі — в «Молоді України». Добре, що Ви є! Ми їздили в Харків на партійні збори. І чули: думаймо про національні справи, зробімо нашу землю квітучою, а ріки — чистими. А коли стрінулися з батюшкою, він сказав: не думайте про земне, від нього гріхи походять, думайте про царствіє небесне. Отже, дві різні науки.

Відповідь. Хто не думає, той не живе. Хто хоче, щоб за нього інші думали, бо він лінується або боїться, стає рабом людини думаючої. Живеш на Землі, думай про земне, земля — твій дім. А коли підеш на Небо, будеш думати про небесне. Ще ніхто з померлих не повернувся з Неба на землю і не розказав, як там є.

Тому що ви об'єдналися в громаду РУНВіри, до вас прийде «Мага Віра», книга обрядів, «Катехизис РУНВіри» та інше. І — моє благословення.


52.

3апитання. Слава Ісусу Христу! Дорогий Учителю Силенко, Ви проповідуєте віру в єдиного Господа Дажбога. Я думала, Ви поганин, язичник. Та пан-отець мені сказали, що погани вірять у багатьох богів, а в РУНВірі наука про єдиного Бога. Та я живу з Христом і без Дажбога можу обійтися. Ви поборюєте християнську Віру?

Відповідь. Правильне знання нікому не шкодить. Отже, юдейське ім'я Джагошуа означає: «Той, кому помагає Ягве (Єгова)». Це ім'я і сьогодні дуже поширене в Ізраелі. І воно вимовляється, як «Джашуя».

50