Svls
Святе Вчення, ст. 59

65.

3апитання. Що думаєте про українську інтелігенцію, як провідну силу Народу?

Відповідь. Українська інтелігенція найбільш нещасна і найбільш велична в Світі. Нещасна вона тому, що не виховувалася у вільних українських національних школах. Чужі школи її навчали по-чужому дивитися на рідний Народ і його історію. Вона жила і вмирала, не знаючи правди про свій корінь, про історію розвитку свого Єства. У ній є рабські звички, рабське ставлення до себе і до іноземних моральних і культурних вартостей.

Коли інтелігент сам в собі переможе раба, який був впродовж віків виплеканий окупантами України, і сам себе організує, самодисциплінує, він стане переможцем, істинним провідником Народу. Велична українська інтелігенція тому, що вона (правда, не вся, а тільки її частина) є самородком (діямантом).

Ні чужі школи, релігії, ні чуже оточення не були в силі вбити в її душі благородне горіння (синівську любов до Вітчизни, до уярмленого Народу). І от такі, як Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка, Борис Грінченко, Павло Грабовський та інші, є нашими національними діямантами. Не у школах вони вивчали свою рідну мову. З уст народу вивчивши мову, зуміли її збагатити і дати їй достойне життя.


66.

3апитання. Є християнські заповіді «Не вбий. Не кради. Люби ближнього свого». Отже, закони віри, які дав Христос, мають в своїй основі милосердя, гуманістичні істини. Що можете про це сказати?

Відповідь. Заповіді «Не вбий», «Не кради», «Люби ближнього свого» не були створені Христом, і немає підстав їх вважати християнськими. Жиди, які не є християнами, вірять, що ці Заповіді продиктував на горі Синай (Колючій) пророкові Мойсеєві Саваот — Господь Авраама, Ісаака, Іакова. Тобто Бог Народу Ізраельського.

Юдейо-Ізраельські царі Давид, Соломон нічого не чули про Мойсея і його Заповіді. Знову кажу: «Тора» (П'ятикнижжя Мойсея) була написана рабінами Езикиелем, Ездрою 2500-2450 років тому на основі вавилонських легенд, вірувань, оповідань про Єву-Адама і світовий потоп. І про це пише й Іван Франко у книзі «Сотворення Світу».

Усні «Веди» (і це я часто підкреслюю) були створені, як доводять індуські і європейські вчені, 6, 5 тисяч літ тому на території сучасної України. У «Ведах» є всі Заповіді Мойсеєві. Вони були створені Трипільцями (першотворцями хліборобської культури і цивілізації).

Сумеріяни (Сумери-Шумери), які вийшли з берегів Дніпра і на межиріччі Тигру і Євфрату продовжували вдосконалювати свою (Трипільську) культуру духовну і матеріальну, мали Заповіді Ведійські, і про це стверджують їхні клинописи. Ассиріяни, Вавилоняни в Сумеріян запозичили основи моралі, а від них — Езикиел, Ездра. У «Мага Вірі» я подаю численні джерела визначних археологів, істориків, лінгвістів Євразії, якими стверджую все тут мною сказане.

59