Svls
Святе Вчення, ст. 76

93.

3апитання. Учителю Лев Силенко, є й такі інтелігенти, які, щоб применшити значення Вашого віровчення (РУНВіри), пишуть, що в Римі і Греції є "безцінні пам'ятники античної культури і цілі бібліотеки дохристиянських часів. Чому там не з'явився свій Лев Силенко з вірою в єдиного Бога Зевса, канселювавши Грецьке многобожжя"?

Відповідь. У цьому запитанні відчутна рабська духовність. Свою духовну цінність вимірюється нормами чужої духовної цінності. Усе наше гірше, чуже краще. Я кажу: Грецька і Римська мітології—це різновид арійської релігії, яка відірвалась від свого первокореня (від Вед).

Греки (Ахеї, Дорії) десь 3200 років тому, як дикі пастухи, з Альп вторглися в Пелопонес, де жили відомі в історії Пелазги, які прийшли з берегів Дніпра 5-ть тисяч літ тому. Вони були Трипільським плем'ям, творцями так званої Егейської культури і цивілізації. І я детально про це пишу в ''Мага Вірі", подаючи твердження істориків, археологів.

Греки, знищивши Пелазгіянську культуру, почали творити свої релігійні поняття, в яких не було обожнення природніх явищ. Бог Кронос (Зевсовий батько) пожерав своїх рідних дітей. Тільки появилось немовля, він його зразу ж ковтав. І він хотів проковтнути й щойно народженого Зевса. Та Зевсова мати Рея сховала немовля від бога-дітожерця Кроноса.

Богиня Артеміда брала участь у вбивстві бога-мисливця Оріона. Зевс запліднив богиню Леду і вона знесла два яйця, з яких вилупилось двоє боженят. Зевс кохався з богинею Деметрою і замордував Ясіона, приревнувавши його до Деметри.

У Зевса в голові появилась дірка, з якої в дорослому віці вилізла богиня Атена (Афіна). Отже, в Атени не було ні матері, ні дитячих років. (Що ж, Саваот захотів мати сина, але дружини він не мав, і про його дитячі роки також нічого не згадано). Брати Алоеди були вбиті богом Аполоном.

Будучи в Греції, я бачив, що Греки й сьогодні звеличують Зевса. На грецьких грошах (драхмах) є зображення Зевса. Отже, не Христа, не архангела Михаїла, а Зевса. Кожна нація мала дати в Ню-Йорк до Будинку Об'єднаних Націй щось таке, чим вона гордиться. Іран дав чарівний килим, а Греція — статую Зевса, який сьогодні стоїть в залі ООН.

Я помітив, що в Атенах прибулі з села грекині мають на ланцюжку хрести, а в атенських аристократок на грудях (на ланцюжку) красується мініятюрне зображення Зевсової святині. У Атенах на будинку Академії наук стоїть не хрест, а статуя богині Атени в шоломі і з списом в руці.

Я Грекові сказав: "У 988 році, як Киян навертали на грецьке православіє, у Києві святині були попалені, а зображення богів порубані, потоплені в Дніпрі. Чому ви статую Зевса не втопите в водах Пелопонесу?" Грек відповів коротко: "Ми не варвари!".

Я ознайомлений з дохристиянськими релігіями Греції, Риму, Германії, з характерами їхніх богів і архиєреїв (старших жреців). І мені стало ясно, чому в Європі не міг появитися Заратустра, Будда; старі грецькі мудреці були учнями Скита (Скифа) Заратустри. Київська

76