Svls
Святе Вчення, ст. 82

97.

3апитання. Учителю Леве Силенко, як Вам відомо, сьогодні в Українському козацтві с православні, є греко-католики, є буддисти і є чимало вірних РУНВіри. Деякі архиєреї хочуть проголосити свято Покрови найбільшим святом Українського війська. А от в Англійців, Американців, Канадців у війську не має свят на славу біблійних постатей? Звідки походить свято Покрови? Козаки мали образ Покрови. Але ж вони на Запоріжжі мали й образ Катерини 2-ої.

Відповідь. Греки-архиєреї після хрещення Київської Руси стали необмеженими лідерами духовними. Душа України була передана в їхнє розпорядження. Як вони з нею поводилися, я пишу в "Мага Вірі", подаючи беззастережні докази. Вони нас русичів звали Скитами-варварами. Але Скитами були великі Учителі Людства Заратустра і Будда. І вони світлістю ума і душі стояли вище Платона, Аристотеля. Аристотель учив Греків, що є "Народ вищий і є Народ нижчий". І нижчий Народ покликаний Богом бути рабом Народу вищого. У Заратустри і Будди ставлення до Народів благородніше.

Між Візантією і Україною (Скитією-Антією-Києвом) були часті війни. І про це пишу в "Мага Вірі". Під час бою між військом Візантії і України (Скитії), на морі піднялася буря, вихор йшов з півдня. І він спричинив поразку Українців (Скитів). Імператор Візантії і патріярх в Константинополі у св. Софії проголосили нове імперське свято — свято похвали Богородиці, яка, як твердили архиєреї, "помогла Візангійцям перемогти Скитів", тобто узяла Ромеїв "під покровительство" (стала Покровою).

І це свято Покрови (свято перемоги Візантійців над Скитами (Русичами)) архиєреї-греки запровадили і в Києві.

У "Кобзарі" Т. Шевченка читаємо, що нас окрадено, одурено, щоб ми спали в неволі, як німії підлії раби. Є в нас лицар — цар Святослав Хоробрий, є засновник Києграда, володар Кий; є володар Бож (цар України-Антії). Їхні світлі імена будуть достойно звеличувати свята Українського війська.


98.

3апитання. Парафіяльні преподобники, не добре знаючи свою історію й історію Людства, кажуть, що заслуженим воїнам і офіцерам Українського війська, треба давати орден біблійного архангела Михаїла. Чим ця постать є дорогою для Українців?

Відповідь. З Рідного постає рідне, а з Чужого — чуже. Довгі віки живучи у Тьмі духовного рабства, ми не мали права бути ковалями своєї долі. Лицарі Тьми, покликаючись на Ісуса Христа, ховали від нас Рідне, щоб ми не були ми. "Архангел" (грецьке слово) означає "старший посланик". "Біблія" (Даниїл, 10,13) пише, що на небі біля Саваофа — Господа Авраамового, жив архангел Михаїл. Він вів війну із збунтованими ангелами (Саваофовими посланиками). І Саваоф доставляв архангелові Михаїлові зброю.

Архиєреї греко-ортодоксії в Києві ненавиділи золотий символ Київської Руси, Трисуття (тризуб) — знамено Дажбоже. Під цим знаменом Українці (Русичі) вели війни з Ромеями (з військом Візантії). З благословення греків-архиєреїв біблійний житель неба Михаїл-архангел став символом (гербом Києва і всієї Русі). А Трисуття (тризуб) було архиєреями впродовж віків сховане від Народу України-Руси.

82