Svls
Святе Вчення, ст. 88

Народ, який ставить свої національні справи понад все, не може бути рабом. Він, творячи багате життя у своїй країні, стає зразком для інших; він хоче, щоб і його сусіди багатіли. Багата країна оточена бідними, збідніє не тому, що бідний багатому не брат, а тому що багата не могтиме бідній нічого продати і нічого не зможе в неї купити.

Японці вважають себе Народом божественного походження — їхня національна релігія є виявом їхньої вдачі. Квануші (пастири) їм кажуть: ми тяжко працюємо тому, що любимо себе і дітей своїх, наша праця нас збагачує, славить, обезсмертнює; Є народи, які живуть на багатих землях, та лінивість їхня їх робить бідними і нещасними.

Якщо Українці не любитимуть самі себе, тобто справи інтернаціональних релігій ставитимуть на перше місце, а справи свої національні — на друге, не матимуть вони пошани у Світі, і не будуть здібними будівниками держави. Житимуть бідно на багатій Землі.


104.

Запитання.Тепер в Україні поширена порнографія. Що це є і з якою метою? Можете сказати свою думку?

Відповідь. У грецькій мові "порне" (проститутка), а "графія" (писання) — отже, писання про проституток. Очевидно, ілюстроване фотографіями, які зображають статеву дію. З історії знаємо: у різні епохи історії Людства були племенами визначені звичаї, які впорядковували статеве життя. І часто розпусники (хлопці і дівчата) жорстоко каралися.

У наших Предків (маю на увазі Трипільців і їхню духовну творчість "Веди") високо цінувалась дівоча цнотливість, тілесна чистота; статева стриманість вважалась священною, любленою Небом і Землею.

Десять тисяч років тому, люди жили родами: родини, яка б складалась з чоловіка, жінки, дитини, ще не було. Мати знала своїх дітей. Чоловіки вважали, що всі діти є їхніми рідними дітьми, очевидно, це вже було тоді, коли люди знали, чому жінка стає вагітною.

Якщо б статеве життя не було приємне, юнак обминав би юнку, а юнка обминала б юнака. І люди перестали б множитися. Датель Буття (Дажбог) діє, як жіночість в жінці і діє, як чоловічість в чоловікові. Він Світло життєтворне, Він Все у всьому. Дажбожі закони втілені у законах Всесвіту, у природі.

Дівчина перед тим, як придумали одяг, старалась прикрашувати себе: чіпляла квітку в коси, робила з ягід намисто, їй хотілось бути принадною, красивою. Юнак брав лука, пускав стрілу, перескакував рівчак. Він поставою, спритністю і відвагою приваблював юнку. І їм приємно було притуляти тіло до тіла. Зріднювалися. Статеве життя приємне і корисне для здоров'я.

Потворні люди (душевно хворі, статево збочені) бачать у сексі зміст життя. Порнографія збуджує в них підвищений інтерес до сексу— вони стають рабами статевої приємности. І цим виснажують енергію душі і тіла. І вони лінуються думати, відчувають загальну втому. Юнак байдужіє — перестає цікавитися високими ідеалами, долею свого Народу. Щоб перемогти втому, стає наркоманом, покидьком суспільства.

Молодь — майбутнє Народу. Хто хоче знищити Народ, здегенерувате його душу й розум, той не перебирає жодними способами, щоб ослабити його молодь, душу запліднити

88