Svls
Святе Вчення, ст. 99

Я вірю: біля Трипілля буде збудований Музей Правітчизни Індоєвропейських Народів. І туристи зі всіх кінців Світу прибуватимуть, щоб поклонитися Святій Землі, на якій були започатковані первообраз і мова Індо-Європейської людини. У Музеї повинен бути напис: щоб між Народами була Згода, Взаємопошапа і Мир, в ім'я мудрости святої Правди усі, як брати, пізнаймо самі ceбe.


119.

3апитання. Відомо, що нацисти хотіли мати арійську релігію. Що про це скажете?

Відповідь. Відважний монах Мартин Лютер переклав "Біблію" на німецьку мову. У Німців ослабла віра в Саваофа — Бога Народу Ізраельського. Людвіг Фейєрбах (1804-1872 pp.) виступив проти юдейо-християнських догм. Осмілив німецьке мислення. Охолодив віру в Ісуса Христа, сина з роду царя Давида. Фейєрбахізм ширився по Європі. Він був відомий Іванові Франкові, Лесі Українці. І в ці часи діяв Річард Вагнер (1813-1883 pp.): визначний публіцист і композитор поділяв погляди Фейєрбаха. Він створив оперу "Перстень Нібелюнгів" (тема взята з німецької мітології).

Є казковий палац Валгалла, в якому живе німецький верховний Бог Один. Він любить опікуватися воїнами. Під час війни посилає на поле бою озброєних дівиць Валкіріянок. Вони полеглих воїнів приносять у райський палац Господа Одина. Воїни воскресають, п'ють мед, розважаються, поновлюють свої сили. Є подібність з оповіданням про мусульманський рай, згаданий мною у "Мага Вірі". Творчість Вагнера підбадьорила німецьку духовність, розбудила германів.

Фрідріх Ніцше (1844-1900 pp.) всотав мислі Фейєрбаха і Вагнера. І оголосив, що на світі є "раса володарів", "надлюдей" і є раса "слабих людей, рабів". Він свої міркування скріплював арійською теорією, "арієць — представник вищої раси, аристократ. Німеччина — батьківщина арійців, які завоювали Індію, Іран. І започаткували на планеті Земля хліборобську культуру й цивілізацію. Німці — їхні потомки".

Адольф Гітлер, натхненний своїм учителем Фрідріхом Ніцше, прийшов до влади. Він повірив, що покликаний Богом (Провидінням) і керований непомильною інтуіцією. У середовищі німецької еліти появилося хотіння мати Арійську віру. І про це явно говорилося в 1932 році. (І деякі, Поляки і Галичани, відкидаючи християнство, також почали ширити думку про відродження Слов'янської мітології, як вітки Арійської віри).

Німець, так як і Англієць, справу служіння Батьківщині ставить понад все. Християнські архиєреї (Німці) почали готуватися, щоб проголосити Гітлера новим Христосом. А. Фірей у книзі "Хрест і Свастика" виданій в 1938 році, на сторінці 12-ій пише, що "Христос втілений у Гітлерові". І націонал-соціалізм є "позитивним християнством в дії"". Що ж це означає? Німці мали б стати сповідниками володарської арійської релігії, а всі раби їм підлеглі зобов'язані залишатися християнами так, як це було в Римі в 1,2-му столітті, і визнавати себе "рабами Божими" і вірити, що влада, яка їх гнобить, Богом наставлена, Павло до Римлян, 13,1.

Очевидно, плани націонал-соціалізму визначені в ідеології Розенберга "Міф 20-го століття", мала б вирішити "війна Вищої раси володарів проти Нижчої раси рабів". Треба

99