Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 10

б) Співпереживання і Жертовність

в) Духовна Краса і Вірність

7. Правильна Віра:

а) Природне Народження

б) Блаженне Розуміння

в) Правильне Призначення

Сім Законів Правильного Життя потрібні як хліб і вода. Свідомо їх впроваджуючи у щодення, родиться нова людина. З людей, які здібні самі себе впорядковувати, створиться новий народ, народ з будуючими навиками.

У «МАГА ВІРІ» (48-й День, сторінки 1225 —1293) подані Сім Законів Правильного Життя повністю. У журналі «Наука і суспільство» (Київ) у числах 2, 4 за 1991 рік, і в числах 10, 11, 12 за 1991 рік, і від числа 1-го до 12-го за 1992 рік скорочено були поміщені Сім Законів Правильного Життя.

Понад дванадцять тисяч листів прийшло з міст і сіл України до США на Оріяну (Спрінг Глен, Ню-Йорк), де стоїть Соборний Храм Святині Матері України. Оглянула короби, в яких лежать листи, складені по областях.

Учителі, студенти, письменники, робітники, селяни запитують, де і як можна придбати Святе Письмо «МАГА ВІРА», просять прислати фотографію Учителя Лева Силенка. Запитують, де і в якій родині народився.

Учителі пишуть, що вони у школі викладають учням основи Сімох Законів Правильного Життя. І просто благають вислати літературу РУНВіри, зазначують: дуже сумно, що досі «МАГА ВІРА» недоступна для багатьох в Україні.

В листі інженер В. С. зі Львова пише: «Скільки витрачено душевної енергії, часу, коштів на видання книжок впродовж декількох століть, у яких осуджується уніатство як зрадництво «батьківської віри православної». І навпаки — скільки витрачено душевної енергії, часу, коштів на видання книжок впродовж багатьох століть, спрямованих проти греко-православія. І скільки ця сварня завдала нашому народові душевних ран, роз’єднань, викликала ненависть українця до українця. І людей так втомила ця ворожнеча, під’юджена архиєреями чужовір’я, що вони хочуть відійти від юдейо-християнізму в ім’я спокою на душі, в ім’я національного щастя. Куди йти, де шукати спасіння?

І возрадувались душі українські: в Україні і по всьому світові прокотилася вістка, що прийшов рідний Пророк звістити українцям українське розуміння Єдиносущого і Всеправедного, Милосердного Господа з ім’ям Дажбог».

І часто в листах можна прочитати такого змісту слова: «Учителю Лев Силенко, добре, що Ви є. Нам тепер стало світліше на душі. Сама дійсність, що Ви є, дає нам силу. Є РУНВіра, яка зріднює нас, полтавців, киян, лемків, буковинців, гуцулів, січославців, одеситів, львів’ян. Світлий, Богом нам посланий Учителю, добре, що Ви є».

Листи роблять велике враження. І я подумала: «Люди, стрічайте Гостя. Стрічайте Рідного. Він несе Вам спасіння. Його почування і мислі керовані світлими таїнами Космосу. Він благословенний Всюдисущим, Всеправедним і Всемогутнім Дателем Буття — Дажбогом».

10