Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 11

2. Який Він, і яке Його ставлення до Оточення

Ідучи вулицею Ню-Йорка, Учитель глянув на дитину десь п’яти років, яка йшла позаду матері. Дитина зупинилася, усміхнулася до Нього. І Він усміхнувся до дитини. Я сказала Учителеві: «Це ж чужа». Він відповів: «Діти — найкращі люди. Я люблю їхню безпосередність, їхні обличчя радують мене, бо не бачу в них лукавства. Дорослі повинні вчитися у дітей щирості, світлого погляду на світ».

У «Біблії» юдейські Пророки, і в тому числі Пророк Ісус, якого юдеї відкинули, не навчають юдеїв любити дітей чужого народу.

Пророк Силенко любить дітей, незалежно якої вони раси чи племені, і в Його Заповідях читаємо: «Люби дітей свого і чужого народу» (Заповідь 17-та).

Учитель Силенко любить красу. Бачить її в природі, у красивих людях. Цінує чепурність, акуратність, скромність, вміння людини елегантно підібрати кольори одягу: спокійні і вгармоновані.

Який Він?

У паспорті Лева Силенка написано, що Він має ріст 170 см, блакитні з сіро-зеленим відтінком очі. Він родився у степовій Україні. І колір Його очей нагадує колір цілинного степу, де ростуть євшан-зілля, волошки, шовкова трава.

Cиленко пише у поемі «Гість з Храму Предків» («Мага Врата»):


«Ум родився мій з чистого злата

Українського світу-ума.

Земле вічная, нене багата,

Не один я, а Ти є одна!


Не один я, що кров твою маю

І волошковий колір очей,

І напій животворний черпаю

Із твоїх вічно юних грудей».


Волосся у Нього темно-русяве. Такі очі і волосся мала Його мати.

Він стрункий, Його вага 62 кілограми. У Нього високе чоло, прямі густі брови, глибокі очі, ледь помітні вилиці, короткий прямий ніс, середньої величини губи. Зовнішній вигляд Учителя мені нагадав опис грецького історика про те, як виглядав князь Святослав Хоробрий. Він також мав середній зріст, русяве волосся і невеликий прямий ніс.

Учитель ходить у світлій одежі, переважно білого, синього та пшеничного кольорів.

Силенко милосердний як людина. Його милосердя природньо проявляється поза Його волею як властивість Його Єства.

Учитель не виявляє прихильності до людей тугодумних, хитруватих, лукавих, ледачих. Він просто не чується добре в їхньому оточенні. Каже, що такі люди Його втомлюють.

На основі спостережень бачу: до кожної людини Учитель ставиться з увагою і

11