Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 130

26. Меандри і українське літочислення

«Українці, рідні люди мої, впродовж століть кривджені, гнані, окрадені, неволею знедолені, возрадуйтеся! З Вами Бог! Час Вашої Віри, Сили і Волі прийшов. Ідіть до мене, ідіть до Святині Матері України, яка є воістину Святою Церквою» — ці святі слова Учителя українці відчули інтуїтивно, інстинктом самозбереження.

На заклик Учителя почали надходити пожертви на придбання земельного простору Оріяна. Першими прислали Микола Носаль 1000 доларів, Божедар Чубенко — 1000, Оля Юречко — 1000, Мирослав Чумаченко — 1000, Мирослав (Іван) Лозовий — 1000. Гроші йшли до Ню-Йоркської української кредитівки «Самопоміч» на конто (рахунок) 4836 «Оріяна». Мирослав Лозовий був головою Комітету придбання земельного простору Оріяна, Мирослав Марків — секретар. І про це повідомляється у «Самобутній Україні» (ч. 2—6, 1969).

«Учителю Лев Силенко, визнавши Ваше Вчення, ми відійшли від юдейо-християнізму, тобто від юдейського розуміння Бога з ім’ям Саваот. У нас тепер українське розуміння Господа Єдиносушого з ім’ям Дажбог.

У Законах Ви навчаєте, що людина має успіх в житті та, яка проявляє послідовність у мисленні і діянні. Чи зобов’язані ми, визнавши Ваше Вчення, мати чуже літочислення, створене в Римі, і носити чужі імена?» — запитували вірні РУНВіри, перші силенкияни.

Лев Силенко дав таку відповідь: «Ім’я — це паспорт людини. Не треба нам, українцям, жити з чужим паспортом. І кожний визнавець РУНВіри облагороднює себе, беручи достойне рідне ім’я — Миролюб, Святослав, Ярослав, Богдан, Києслав, Світомир, Любомира, Богданна, Калина, Світослава, Лель, Світанна, Світлана, Лада, Зореслава, Сонцеслава, Милодара, Оріянка, Світолюба, Лілія, Мая...» (у «МАГА ВІРІ» подані походження і значення чужих імен, і є подані рідні імена).

У кожного великого народу, який є незалежним творцем своєї історії і має свою незалежну духовність, є своє літочислення.

Сьогодні у юдейо-християн 1968 рік — літочислення йде від року народження Ісуса Назарея, якому був даний титул — Христос (помазанець). У єгиптян тепер 6204 рік, у жидів — 5728. У китайців — 4606 рік, у буддистів —2512 рік, у магометан — 1346 рік.

У жидів є віра, що 5728 років тому Господь юдейський Саваоф створив сонце, зорі, землю, океани, рослинний і тваринний світ і, очевидно, перших людей — Адама і Єву. І юдеї від часу цього сотворення світу ведуть своє літочислення в Ізраелі.

У вірних РУНВіри я впровадив літочислення на основі Мізинської культури. І сьогодні в нас — 10968-й рік.

Історики, археологи ствердили, що Україна — колиска Індоєвропейської культури і цивілізації. Широко в світі відома Мізинська культура, яка самобутньо постала і оформилася на берегах рік України, була одинадцять тисяч літ тому в апогею розвитку. І це ознаменовано чарівними меандрами, викарбуваними на камені, кістках. Мізинські меандри, вибагливі і доцільні, обплели планету Земля. Вони мають свастикоподібну форму».

(Санскритське слово «свастика», «свастя» відповідає сьогоднішньому українському

130