Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 153

32. Перший Собор ОСІДУ РУНВіри

Рідна Віра — це віра правдива,

І правдивий єдиний Дажбог.

Не просіть у юдейського дива

Всепрощень, нових чуд, перемог!Дажбог — Совість і Мудрість народу,

Незалежности символ святий!

Він безсмертний Безсмертністю Роду,

Завжди рідний і завжди живий!


(«Гість з Храму Предків»)І в «МАГА ВІРІ» читаємо: у 972 році на березі священного Дніпра був підступним ворогом убитий світлий лицар народів Європи, хоробрий цар України-Руси Святослав. Над нашою землею появилися чорні хмари незгод, страждань.

Затужило наше небо. Засумувала квітуча земля. Князь Володимир зрадив віру свого батька Святослава; у рідному Києграді став на коліна перед зайдою — грецьким архиєреєм і започаткував на Київській Русі багатовікове духовне рабство.

Минуло рівно 1000 літ, і 10972 року Дажбожого на 1-му Соборі ОСІДУ РУНВіри в Чикаго Господом посланий рідний Пророк звістив, що в Європі немає європейської віри (Аллах і Саваот ознаменовують неєвропейські релігії).

Над Дніпром, де 6 тисяч літ тому почалася історія Духовности Індоєвропейських народів, тепер сходить сонце нової європейської релігії. Не випадково, що нова релігія народилася в душі потомка Трипілля — вона названа Силенковою вірою в Дажбога, тобто Рідною Українською Національною Вірою (РУНВірою).

У Канаді й Америці діють 17 Громад вірних РУНВіри. Було повідомлено Правлінням Громад, що 5, 6 серпня 72 року в Чикаго відбудеться Перший З’їзд (Собор) Об’єднання Синів і Дочок України Рідної Української Національної Віри.

Почалася інтенсивна організаційна підготовка до Собору. Прибудуть близько 150 осіб з міст Канади і Америки, які репрезентуватимуть Громади вірних РУНВіри. Будуть гості, які захоплені Силенковим вченням.

На Собор прибули представники з Америки — з Ню-Йорка, Рочестера, Бріджпорта, Лос-Анжелеса, Денвера (Колорадо), Міннеаполіса, Клівленда, Сан-Дієго, Фінікса, Вайленда (Ню-Джерсі) і з Канади — з Торонта, Віндзора, Монреаля, Вінніпега та інших міст. Лев Силенко, Засновник ОСІДУ РУНВіри, зробив усе можливе, щоб на Соборі був зразковий порядок. Гості дивувалися, як все відбувається самоздисципліновано. З високою, шляхетною культурою. Собором керував Лев Силенко! Він, як добрий організатор і промовець, мав великий вплив на всіх присутніх. Він виголосив Доповідь «Українська духовна революція», текст якої повністю поміщений у «МАГА ВІРІ».

На Першому Соборі вірних РУНВіри був прочитаний офіційний лист-вітання від посадника (мера) міста Чикаго Річарда Делі, датований 31 липня 72 року, в якому зазначено, що йому приємно вітати Першу Світову Конвенцію Українців РУНВіри, яка

153