Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 16

Він має дар швидко знайомитися з людьми і викликати довір’я в людей. З кожною людиною знаходить тему для розмови з різних ділянок життя: від побутових тем до високих матерій науки.

Я спостерегла: коли Учитель йде вулицею міста, часто незнайомі люди вітають Його, Він чемно відповідає. І це, може, тому, що хода Його впевнена, і в людей створюється враження, що йде поважний впливовий чоловік.

Він все своє життя читає, і, здається, немає такої години, щоб не читав.

Він все своє життя читає, і, здається, немає такої години, щоб не читав.

До харчів ставиться невибагливо: їсть мало, стримано. Споживає харчі прості, які мають натуральний смак і запах, є свіжими і без жодних присмаків: переважно городину, фрукти. Рибу, м’ясо їсть рідко. Алкоголю не вживає, каже, що горілку треба пити тільки як лік, а не шукати в ній приємности. І тютюну Він ніколи не палив.

Лев Силенко любить життя, але в Нього немає сліпого замилування життям.

Він каже: «На планеті Земля я гість. Прийшов із Вічности Дажбожого Світла. Погостюю і відійду у сяйво Світла Дажбожого. І в Царстві Духа Предків буду щасливим, що життя, яке дав мені мій Народ, я не змарнував. Усе, що мені дав Народ, я повернув Народові».

Він вважає, що Царство Духа Предків — це Вічність народного Єства, в якому закодоване Минуле, Сучасне і Майбутнє Народу України-Руси.

16