Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 165
обличчя, які нагадують Сумеріян (Європейців), їх часто можна побачити власниками підприємств, банків, крамниць. І є обличчя вузькі, продовгуваті, дуже подібні на ті, що є в Анкарі.

Населення Іраку обожнює вождя Гусейна. Його портрети є всюди.

Є річки, що втікають в Тигр і Єфрат, вони нагадують своїми берегами українські річки. Течуть спокійно, оброслі вербами, як в поезії Глібова: «там дві верби схилилися, мов журяться вони».

Подорож автобусами дешева, і Силенко поїхав за Багдад у невелике село. Біля автобусної станції стоїть і оглядає околицю. На возі, що нагадує площадку, в яку запряжені два осли, сидить дівчина в чорному її обличчя покрите паранджею. Біля неї стоїть батько щось оглядає в мішку.

Заручену доньку везе батько до її майбутнього чоловіка. Ніхто не має права бачити, як вона виглядає, навіть нареченому дозволяється глянути на неї тільки тоді, як він погодився бути її чоловіком. Зрозуміло: такого «табу» не всюди і не завжди дотримуються. Між нареченим і батьком нареченої відбуваються детальні домовлення у всіх справах подружнього життя. Наречений зобов’язаний батькові заплатити за доньку викуп грішми, вівцями та іншого цінністю.

На вулицях Багдада по обидва боки ідуть переважно самі чоловіки. Тут не побачиш жінки, щоб ішла сама, без супроводу чоловіка. У «МАГА ВІРІ» Лев Силенко пише, що в кожного достойного народу є свої розуміння моралі і культури.

У арабських країнах є закон: турист, який побував в Ізраелі, не має права відвідувати Ірак, Іран чи іншу країну ісламську. У цих країнах на вулицях висять плакати, на яких осуджується Ізраель, як агресор, який загарбав землю палестинців і прагне поширити свої кордони до Єфрату.

Є дивна ненависть семітів до семітів, і ніде такого відкритого антисемітизму немає; як в семітському світі. Семіти вірять, що всі вони діти Авраама і Сари, і жорстоко воюють самі з собою.

Лев Силенко, оглядаючи береги Тигру і Єфрату, думав: по цих рівних, як долоня, просторах літали вершники моїх Предків (Гіттітів—Скитів). Ця земля нагадувала їм рідні степи Оріяни (України).

З Багдада Лев Силенко прибув до Бейрута, з Бейрута до Лондона. У Лондоні Його зустріли сповідники РУНВіри Б. Симоненко, М. Мироненко та інші. Силенко оформив Громаду РУНВіри в Лондоні.

Він весь час працює у бібліотеці Британського Музею, якою дуже захоплений. У Музеї можна бачити цінні археологічні знахідки, привезені з Індії, Єгипту, з різних країн Малої Азії.

На великій стіні є схематична мапа, на якій показано, що з території України починають мандрувати на Захід Європи люди, «озброєні бойовими сокирами», очевидно це було десь дев’ять тисяч літ тому...

У музеї під склом лежать першодруки книг, виданих в Англії. Є окремі сторінки з рукописів Шекспіра, Байрона, Вальтера Скотта та інших світочів англійської літератури.

У Лондоні зберігаються речі і атрибути з життя англійських королів. Силенко

165