Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 166
ставить перед собою запитання: хто були першоархітектори англійської держави? Чи не латини — римляни, які тоді, як упав Рим, залишилися в Англії і почали будувати Англійську державу, даючи їй римський державний стиль?

Є в бібліотеці Британського Музею великий порядок, уважне ставлення до літератури народів Східної Європи. Не думав тоді Силенко, що в цій, як кажуть, найбільшій у світі бібліотеці будуть лежати Його книги. (Тепер у фондах бібліотеки є «МАГА ВІРА», «Переоцінка Духовної Вартости», «Священна Книга Обрядів», «Святе Вчення» та ряд інших Його книг).

У бібліотеці один читач сказав Силенкові: «Ось на цій лаві, за цим столиком часто сидів Карл Маркс, пишучи «Капітал». У розмові Силенко висловився, що Маркс був відірваний від життя народу, якому хотів нести визволення. Тому його теорія вийшла нежиттєздатною, необгрунтованою (і про це Силенко пише у «МАГА ВІРІ»).

З Лондона Лев Силенко повернувся до Вінніпега. Збагачений новими матеріалами з стародавньої історії, продовжує працю над «МАГА ВІРОЮ». Він мешкає в однокімнатній квартирі в багатоповерховому будинку. Стіл, ліжко, стіна заставлена полицями з книгами. На столі друкарська машинка.

Щоб ніхто у Нього не відбирав часу, не відхиляв уваги під час праці, Він тільки декільком довіреним людям в Америці і Канаді дав число свого телефону. У часописах подав адресу поштової скриньки — 1174.

На цю поштову скриньку до Нього приходили листи з багатьох країн світу. Були листи різні: прихильники висловлювали захоплення, читаючи в «Самобутній Україні» сторінки, призначені для «МАГА ВІРИ», інші погрози, очорнення святої РУНВіри.

166