Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 17

3. Чому Заратустра, Будда, Конфуцій, Іошия, Магомет відійшли від багатобожжя

Я прийшов з Храму Предків, з Трипілля,

П’ятдесят мандрував я століть.

Бачив війни, і мир, і привілля,

Оріянські шляхи — їхню кміть.

Лев Силенко, «Гість з Храму Предків»


Перші духовні вогнища на планеті Земля не тільки постали над Дніпром, а й, змінюючи форму і зміст, поширилися на всіх материках. Йшли тисячоліття, розквітала, ниділа, занепадала і знову оживала духовність Трипільських потомків. Предки Пророка Заратустри, Пророка Будди та інших творців великих духовних революцій походять з Дніпра.

Він, Силенко, Син Дніпра, праправнук запорожця Сили, потомок Скитів, каже: «Щоб успішно йти в Майбутнє, треба правильно знати Минуле. Знати Світ народження і формування духовности людського єства». Він у «МАГА ВІРІ» обґрунтовано стверджує, що на берегах Священного Дніпра оформився тип Білої Людини, її образ і її мова. Самоутвердилася хліборобська Трипільська культура. І постали перші розуміння Бога.

І з Оріяни-України шість тисяч літ тому виходили роди і племена на Південь — на долини Тигру, Єфрату, на Північний Захід Індії — на береги Інду і Гангесу. І на Захід Європи — на побережжя Егейського моря, в Пелопонес і Крит, на береги Тибру, Рейну, на узгір’я Скандинавії.

Він, Лев Силенко, світовий мандрівник. У країнах Америки, Азії, Європи уважно приглядався до стилю життя народів. Цікавився їхнім походженням, їхнім коренем і їхніми вдачами. Заглиблюючись в історію Людства, Він переконливо бачив, що коріння народів Білої раси оформилося над берегами Дніпра. І підтверджують це книги, видані в Англії, Франції, Італії та інших країнах.

Правда, в книгах (в більшості) зазначена не Україна, а «Південна Росія» чи «територія на північ від Чорного моря», і подані назви рік — Дніпро, Десна, Прип’ять, Дністер, Дінець, є схеми-мапи, на яких чітко зображена територія сучасної України.

Лев Силенко пішов у гості до Трипільців, безпосередніх Предків своїх, які запалили Перші вогнища культури і цивілізації Індоєвропейських народів. Загадкові надприродні сили єднали Його з Трипільцями.

Він каже: «Я маю їхній образ, їхні очі, їхні кості, вдачу їхнього Єства». І ця Його зрідненість з Предками освячена божественною святістю. Він у своїй душі відчув дихання Предків. І чув їхні слова: тата (тато), пава (повітря), вар (вар), вода (вода), ката (хата), каласа (колесо) і сотні інших слів, які й сьогодні, як пише «МАГА ВІРА», живуть у мові Українського Народу.

Пророк звіщує: «Хто хоче мене позбавити Майбутнього, той прагне в мене відібрати Минуле. Моє «Я» живе в «Я» моїх Предків. Я є в Минулому, Сучасному і Майбутньому».

З таких Його помислів, світоглядних почувань можна зрозуміти, чому Він став

17