Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 19
правильне. Його підтримали перші послідовники, які відійшли від віри в багатьох богів

Багатобожжя (політеїзм) — нижча форма релігії, яка була 5—6—7 тисяч літ тому і яка й тепер є між племенами у джунглях Амазонки чи в інших відсталих закутках нашої планети. І вже 2500 літ тому передові світочі Людства Заратустра, Конфуцій, Будда, Іошия, Магомет та інші відійшли від багатобожжя, утверджуючи між своїми народами концепцію Єдиного Бога.

Першим великим Реформатором, який у світі релігії утвердив монотеїзм, був Спітама Заратустра. Він у Персії (Ірані) скасував багатобожжя і звістив віру в Єдиносущого Господа Агура Мазду.

Заратустрове поняття монотеїзму мало вплив на утвердження монотеїзму в Юдеї.

В історії юдеів є три неоднакових розуміння Господа Саваота. Перше: Саваот (Єгова) є одним з численних богів у стародавній релігії юдеїв, були бо боги Азазель, Рафаїл та багато інших (і про це пише «Біблія», зазначаючи, що в Юдеї кожне селище має своїх богів).

Друге розуміння Саваота: цар Юдеї Іошия 2600 років перед Христом, щоб об’єднати юдейські селища і міста, проголосив віру в Єдиного Господа Саваота, Бога народу юдейського, скасував між юдеями політеїзм.

Друге розуміння Саваота: цар Юдеї Іошия 2600 років перед Христом, щоб об’єднати юдейські селища і міста, проголосив віру в Єдиного Господа Саваота, Бога народу юдейського, скасував між юдеями політеїзм.

У Силенковому «Святому Вченні» читаємо:

Христос у християнському світі один. Але є три сотні християнських сект. Кожна з них інакше інтерпретує вчення Христа. Одні секти визнають, що Ісус є Богом. А інші вважають, що Христос був тільки Помазаником, і народжений він так, як і кожна людина: вони не визнають непорочного зачаття і не звуть Марію богородицею. Є римо-католицьке розуміння Христа, є греко-католицьке, греко-православне, є лютеранське та інші розуміння Христа.

У арабів є два розуміння Господа Аллаха. Перше розуміння визначене в багатобожній арабській релігії. Аллах у ній є одним з головних богів, яких у Арабії було близько 360. Пророк Магомет скасував багатобожжя і об’явив нове розуміння Аллаха, яке визначене в «Корані». Отже, є розуміння Аллаха поганське, тобто політеїстичне. І є розуміння Аллаха монотеїстичне, Магометове: крім Аллаха немає бога. В українців є два розуміння Бога. Перше: тисячу років тому Дажбог був одним з численних богів в багатобожній вірі України-Руси. Це була релігія нижчої форми, як і кожна релігія політеїстична, тобто багатобожна. І друге розуміння: Пророк Лев Силенко є першою в історії Людиною, яка звістила українське розуміння Єдиносущого Господа з ім’ям Дажбог. Дажбог Всюдисущий і Всевічний. Він не потребує амбасадорів у формі більших чи менших богів. РУНВіра — релігія вищої духовної довершености. У РУНВірі є абсолютний монотеїзм.

***

На початку 30-х років нинішнього століття в білій глиняній хатині, критій соломою, у золотоносний вересень, над Дніпром, в родині Оріян (хліборобів) (2500 літ після Заратустри і Будди) народився потомок Скитів, Засновник нової європейської релігії, в

19