Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 20
якій визначена нова концепція Господа з ім’ям Дажбог.

Він (Лев Силенко), Посланик Дажбожий. У Його Єстві втілені найсвітліші ідеали Учителів Людства — Заратустри, Конфуція, Будди, Ісуса, Магомета, Ґуру Нанакі та інших світочів. Він їхні вчення осмислив і на благо Людства показав Шлях Нового Духовного Народження.

Він натхнений Дажбогом, славить Дажбога. Вірує: Дажбог — Світло, Любов, Милосердя, Гравітація, Правда, Святий Дух. Він каже: Дажбог в мені, і я в Дажбогові, крім Дажбога немає бога.

Хто читає «МАГА ВІРУ», відчуває: Пророк керований світлом Всесвіту. Його душа обняла болі Людства, так як обіймає добра мати новонароджене дитя. Він прийшов тому, що така воля Господня. Він не міг не прийти. Не міг прийти раніше чи пізніше. Він прийшов напередодні нового ходу історії Його Вітчизни і всієї Європи. Він несе своєму народові Спасіння — Сонце Святої Віри (РУНВіри), віри в Єдиносущого, Всеправедного, Милосердного Дажбога.

І перші відчули Його могутній прихід вороги волі народу України-Руси. І заметушилися темні сили зла і ненависти. Вони хотіли умертвити в зародку народження Нової Української Духовности (РУНВіри). Вони почали Пророка очорнювати, як у давні часи це робили шамани — противники Заратустри. Вони хотіли умертвити Силенка ще в молоді Його роки, відчуваючи в Ньому велику непереможну силу. (І про все це розповідаю в наступних розділах).

РУНВіра своєю духовністю репрезентує духовність народів Європи, в ній є основа нової європейської релігії (самобутньої). Загниваюча Римська імперія, рятуючи свої шкурні інтереси, прийняла семітську релігію 1700 літ тому, щоб скріпити своє рабовласницьке панування. І цим вона стримала розвиток Європейського духовного Генія, загнала Його на вогнища священних інквізицій, у тьму Середньовіччя. Народи Європи, пригноблені духом неєвропейської релігії, не могли Людству дати свого Будду, Заратустру.

У 972 році на березі священного Дніпра був підступним ворогом убитий світлий лицар народів Європи хоробрий цар України-Руси Святослав. І над нашою землею появилися чорні хмари незгод і страждань. І затужило наше небо. Засумувала квітуча земля.

Князь Володимир зрадив віру свого батька Святослава, у рідному Києграді став на коліна перед зайдою — грецьким архиєреєм, і започаткував на Київській Русі многовікове рабство.

Минуло 1000 літ. І прийшов до народу Господом посланий рідний Пророк, І звістив, що Європа не має європейської Духовности. Аллах і Саваот є зайшлими в Європі Богами.

Там, над Дніпром, де 5 тисяч літ тому почалася історія Духовности Індоєвропейських народів, має засяяти сонце нової європейської Віри. І тому, що ця Віра народилася в душі потомка легендарного Трипілля, вона названа Силенковою вірою в Дажбога — Рідною Українською Національною Вірою (РУНВірою).

20