Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 202
наші очі і ум, освітив наше затемнене серце. Ми нині з Тобою, округ Тебе, в Тобі. І більше немає в нас рабської віри. Дякую Тобі, Учителю, що Ти поміг нам виправити помилку наших батьків, які відреклися від рідної духовности і визнали чужу духовність, ставши на коліна перед греком, жидом. Ти, Учителю, дав нам Святе Письмо «МАГА ВІРУ», і ми тепер ідемо рідною дорогою життя».

Будучи натхненим Святим Письмом «МАГА ВІРОЮ», Богдан Станопруд, по професії слюсар, особисто передав Учителеві Силенкові чек (10 000 канадійських доларів), виписаний на ім’я Учителя Силенка 4 січня 82 року на будову Святині Матері України.

Відомий в Діаспорі д-р Юліян Мовчан у листі від 22 жовтня 79 року пише: «Після «Талмуду», «Корану», «Біблії», «Капіталу» світ має «Мага Віру». Треба мати дійсно геніальні здібності, аби в таких несприятливих еміграційних умовах, в яких живете Ви, дорогий Учителю, написати і видати таку Книгу».

У газетах і журналах «Нові дні» (Торонто), «Свобода» (Ню-Джерсі, США), «Народна Воля» (Піттсбург, Пенсильванія), «Гомін України» (Торонто), «Новий Шлях» (Торонто), «Наше слово» (Варшава), а також у журналах «Наука і суспільство» (Київ), «Київ» (Київ) та в інших журналах були поміщені повідомлення про вихід у світ «Мага Віри».

У часописі «Українські вісті» (1 червня 86 року, Детройт, США) архипресвітер С. Кендзірявий-Пастухов пише: «Нещодавно я сам був дуже схвильований, дізнавшись, що відносно широкі кола нашої еліти підтримують РУНВіру. І ця еліта каже, що «християнство, мовляв, зійшло до безвольної та безвартісної формалістики». Цей архипресвітер підтримує християнку Анну Гувер, яка в газеті пише, що навіть за великі гроші не треба в газетах повідомляти про вихід тієї чи іншої книжки Лева Силенка.

У Вінніпег до газети «Український голос» було послано платне оголошення про вихід у світ «МАГА ВІРИ». До оголошення був доданий чек на суму 110$. І. Кубрак, управитель, 30 січня 1989 року повернув цей чек, пишучи в листі, що «часопис «Український голос» ідеалізує та ісповідує християнську релігію. І тому не може помістити оголошення про «МАГА ВІРУ»».

Д-р Ю. Мовчан у газеті «Українські вісті» за 8 червня 86 року пише: «Виходячи з елементарних понять демократії, дуже добре роблять наші газети, що на своїх сторінках поміщають оголошення всіх віровизнань, незалежно від того, чи це комусь подобається, чи ні».

Справді, дивно виглядає: християни визнають вчення Христове, в якому сказано, що навіть ворогів треба любити. І в цей же час деякі з них проявляють жорстоку ненависть до інакшевіруючих.

Та більшість часописів у Діаспорі платні оголошення про РУНВіру беззастережно поміщають, наприклад, такі як «Свобода» (Ню-Джерсі), «Новий Шлях» (Торонто), «Народна Воля» (Піттсбург), «Українські Вісті» (Детройт), «Гомін України» (Торонто) та інші.

Ті, хто хотів стати власниками «МАГА ВІРИ», платили 47 доларів.

Священик Петро Сагайдачний (Гіксвил, Ню-Йорк) пише у листі за 10 січня 80 року: «Хочу придбати книгу Лева Силенка «МАГА ВІРА», прошу подати мені ціну книги.

202