Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 203
Зазначте, кому і куди висилати чек». Такі листи із замовленнями придбати «МАГА ВІРУ» приходили від багатьох священиків, а також проповідників-пасторів.

(У вересні 87 року Ярослав Свириденко з своїм приятелем прибув великим вантажним автом до Онтаріо, щоб почати перевозити весь наклад «МАГА ВІРИ» до Оріяни. Він цю важливу працю достойно здійснив і отримав від Учителя вислів благодарности. «МАГА ВІРА» була розміщена в окремих приміщеннях Святині Матері України у Спрінг Глен на Оріяні. І звідси «МАГА ВІРА» йшла в світи).

Прибутки з продажу «МАГА ВІРИ» та інших книг Силенко передає на Фонд РУНВіри, тобто на видання газети «Самобутня Україна» та на інші витрати, пов’язані з РУНВірою. З цих причин на Третьому Соборі ОСІДУ РУНВіри було Собором постановлено щомісяця з Фонду ОСІДУ РУНВіри давати Силенкові 312 доларів як допомогу на життєві потреби. Це не вважається платою, бо такої малої платні щомісяця не отримує навіть американський студент.

***

Силенкове вчення вже 30 літ утверджується в свідомості українських інтелігентів, і це відчутно в їхніх статтях, промовах, книжках. Але майже всі вони ще обтяжілі комплексом страху, духовної боязні. І тому хоч і переказують думки, взяті з «МАГА ВІРИ», та стараються не згадувати Силенка з двох причин: щоб читач не довідався, звідки ці думки походять. Щоб не викликати на себе підозріння з боку духовенства і їхніх преподобників.

Коли Силенкові показують щось надруковане і кажуть, це переписано з Вашої книги, Він каже: «Усе це сприймаймо спокійно. Час все впорядкує і поставить на своє місце”.

203