Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 208

Створилася напружена ситуація. Вороги Силенкової віри в Дажбога добре знали, що Силенко буде говорити тільки на тему Стародавньої історії України. І про справи релігійні не буде згадувати. Але вони боялися, що християни, над душами яких вони владичать, почувши Силенка, почнуть проявляти вільнодумство.

Прибувши з Торонта до Лос-Анжелеса, Учитель Силенко зупинився у помешканні сповідника РУНВіри Олега Кармелюка.

У неділю 30 листопада 80 року перед 5-ю годиною вечора Силенко з Кармелюком прибув до Українського Культурного Центру. І тут побачив, що трохи оподаль від дверей стоять два типи. Коли люди хочуть наблизитися до дверей Центру, де через півгодини буде промовляти Силенко, вони їм кажуть: «Вертайтеся, двері зачинені, доповіді не буде».

Силенко підійшов до дверей, але вони були замкнуті. Невідома людина, яка тут стояла, сказала, що господар, який би мав відчинити двері, десь поїхав. Невідомо коли повернеться.

Силенко зрозумів: запланований шантаж. Та незадовго прибули члени Правління Центру — відомий в Лос-Анжелесі д-р Святополк Шумський (керівник української радіопрограми), Микола Новак та інші, і двері були відчинені.

На Доповідь приїхали люди з міста Сан-Дієго (десь 150 кілометрів від Лос- Анжелеса) та з інших міст. А з самого Лос-Анжелеса було тільки 50 осіб. (Три роки тому у цьому великому залі, де був колись кінотеатр, промовляв Лев Силенко, тоді на Його Доповіді було присутніх 700 осіб).

Незважаючи на малу кількість присутніх, Лев Силенко промовляв, як завжди, натхненно. З великим ораторським хистом.

У доповіді, як кадри у фільмі, проходили події з давньої історії Євразії. Багато нових фактів.

Ось один із численних прикладів. Гіттіти (наші Предки — родичі Трипільців, які володіли Малою Азією більше як 3100 літ тому), перебуваючи на території Палестини, мали свій Кіш (постій) над Йорданом. Місцеві люди, автохтони, називали Гіттітів росами (русами), русинами. Вони постій Гіттітів назвали Руса-Салем. І тут Лев Силенко подає джерела, взяті з книг з археології, лінгвістики, історії, які з детальністю подані у «МАГА ВІРІ».

Згодом місто Руса-Салем почало називатися Еруссалем (Єрусалим). Отже, місто Єрусалим заснували наші далекі рідні Предки 400 років перед приходом до Ханаану племен юдейських.

Святим символом Гіттітів (засновників Єрусалима) було Трисуття (Тризуб). Кажучи це, Лев Силенко показав велику фотографію Гітгітського Бога Ява, статуя якого була зроблена 4000 років тому. Ява тримає в лівій руці Святе Знамено Трисуття (Тризуб). І цю статую Силенко оглядав, перебуваючи в Туреччині (на малоазійській території).

Сила Силенкових тверджень в тому, що Він усе, про що говорить, тут же підтверджує незаперечними даними, узятими з книг археології, Стародавньої історії.

Якби Силенко у Доповіді говорив, що «українці були варварами, які на вогні пекли своїх діток, бо правдивої віри Христової не знали», та «в 988 році над Києвом возсіяла Віра Ісуса Христа, сина з роду царя юдейського Давида, сина Господа Саваота, і кияни стали

208