Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 223

54. За незалежність емблеми Українн-Руси

Коли їхати з містечка Елленвіл у сторону Ню-Йорка по автостраді No 9, то можна при дорозі побачити велику золотисто-блакитну емблему — Трисуття у сонці, від якого розходяться великі проміння.

А у селищі Спрінг Глен за кілька метрів від гайвею (головної дороги) стоїть могутня біла кам’яна брама. Це брама в’їзду до Соборного Храму Святині Матері України. Вгорі напис на двох мовах (українській і англійській) «Оріяна», а вище цього напису променисте сонце, в якому є Трисуття.

Майже всі народи Європи мають свій самобутній національний герб. Архиєреї віри Христової сховали від народу Українського на ціле тисячоліття Трисуття (Тризуб) — Святе Знамено Дажбоже. І намалювали для українців біблійного єврея Михаїла у грецькому одязі. І сказали: «Рабам Господа Саваота, Бога народу юдейського. Ось цей біблійний єврей є вашим Гербом, вашою святістю».

Ніякий народ у Європі так не був принижений архиєреями, як Українці-Русичі, добродушні хлібороби.

Українцям після хрещення було заборонено любити Україну-Русь по-українському. Вони примушені були силою— «вогнем і мечем» — любити Україну-Русь по-юдейському, визнаючи віру в юдейського Господа Саваота і його сина Яшую (Ісуса) в грецькій інтерпретації.

Силенкова віра робить українців духовно вільними людьми. Щоб вони були українцями не тільки по походженню, а й по вірі. Мали свій незалежний Духовний Шлях Життя. І, як маєстат незалежности України-Руси, є її символ — Трисуття.

Безпорадність української інтелігенції у тому, що вона, пишучи про національну свідомість, дає їй протилежні поняття. Така невизначеність робить українську свідомість кволою, нездібною до впорядкованого організаційного життя. Хіба може бути національна свідомість цілеспрямованою, діючою, коли в народі існує десятки різних пояснень, що означає Герб України Трисуття (Тризуб). Навіть ворог не додумався так глумитися над Гербом Нації, як це роблять українці, що звуть себе патріотами.

Трисуття (Тризуб), починаючи з епохи Трипілля, символізувало три основи Життя: Нав (Дух), Яв (Матерія), Прав (Правила Духовного і Матеріального Життя).

Знаходяться такі, які твердять, що Тризуб — це вила, які тримав в руках грецький бог Посейдон, або Тризуб — це сукупність слова воля, чи символ орла, що летить в небесну далечінь, або свята Тройця (Бог Саваот, святий Дух і Син Яшуя (Христос).

Та відомо, що у Трипільців (Гіттітів—Скитів— Русичів) Трисуття було їхнім національним символом. І про це йде детальна оповідь у «МАГА ВІРІ» і у «Святому Вченні».

Емблему РУНВіри — Трисуття у Сонці — намалював і впровадив Учитель Силенко. Він вважає, що Трисуття має мати строгу геометричну форму, яка є ознакою порядку, творчої будови і самодисципліни. Вперше цей символ був поміщений на обкладинці журналу «Рідна Віра» у 1964 році.

Емблема РУНВіри Трисуття (Тризуб) в обрамленні сонячного проміння є тепер

223