Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 236

58. Віра оправдана природою і наукою

Коли у Київ прибула діячка РУНВіри Веданта Кулевич (це було весною 93 року), вона передала мені Святе Письмо «МАГА ВІРУ». Про цю рідкісну феноменальну Книгу я дізналася з журналу «Наука і суспільство» (починаючи від 1-го числа впродовж усього 92 року друкувалися уривки з «МАГА ВІРИ»).

«МАГА ВІРУ» читала всю ніч, що промайнула ніби одна мить. На світанку побачила у вікні березневу сонячну заграву. Я не відчувала втоми. Навпаки, збагатилась якоюсь неземною цілющою силою, моє єство освітило почуття Гідности, святої національної поваги до себе, що я Українка. Є в моїй душі моя Віра. Є в мене рідне розуміння Єдиносущого Господа з іменем Дажбог. Усе це звістив Українцям і Світові рідний Пророк і Учитель Лев Силенко. Я подумала: чи погодилися б Юдеї, щоб їхнім Господом був Дажбог — Бог України-Руси? Ні, вони б це вважали духовним рабством, національним приниженням. Чому ж ми, Українці, як ті «німії підлії раби», стоїмо на колінах в Україні перед Саваотом — Богом юдейським і його сином Яшуєю (Ісусом), його пророками-рабінами? І, втративши почуття гідности, у них просимо спасіння, єдности, розуму, віри. Славетна Дочка Українського Народу Леся Українка устами своєї улюбленої героїні сказала: «Своєї крови я не дам ні краплі за кров Христову». Вона так сказала не тому, що не визнавала Ісуса Богом (Леся Українка не вважала себе християнкою), а тому, що вона свою кров до краплі віддала за кращу долю рідного Народу.

«МАГА ВІРА» — багатьма віками жданий Духовний Дар для Українського Народу. Лев Силенко наш рідний Пророк, посланий Єдиносущим Господом Дажбогом, Тому він проповідує віру в Єдиного Господа України-Руси — Дажбога. Пророк Силенко був жданий Народом України-Руси десять століть. Його Святе Вчення збагачує самобутню геніальність Українського Народу. Я щаслива, що мій народ має свого рідного Спасителя.

Пророк Силенко глянув на світ благородною вільною Українською Душею. Він майстер нового Українського «Я». Він перший Українець у цьому тисячолітті, який піднявся на таку духовну висоту, де немає місця рабським почуванням, куди не сягала жодна українська душа.

Приятелям казала: «Яку велику душу треба мати, яким розумом, талантом і якими глибокими знаннями життя треба володіти, щоб створити Українську Національну Біблію — «МАГА ВІРУ».

На початку жовтня 95 року я відвідала Учителя Лева Силенка на Оріяні. Він похилого віку Людина. Почала розмову: «Є люди в Україні, які Вас обожнюють. Чи людина може бути така щаслива, як Бог? А дехто вважає Вас безбожником. Шляхетні українці називають Вас Самобутнім Генієм, Посланником Божим — Пророком».

Учитель ніби серйозно, ніби жартома відповів: «Сотня людей — сотня протилежних думок. І кожна з них має право на існування. Наприклад, з погляду атеїзму Бог найбільший безбожник (Бог не вірить у Бога). Та справа не в Богові, а в концепції Бога. Знаєте, тяжко бути дурнем, а ще тяжче бути генієм...

Ті, які обожнюють мене, ставляться до мене, як до Божого Посланника. Думаю: Бог не є щасливий, а ще більш нещасливий є Його Посланник. Йому заборонено помилятися,

236