Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 242
ніхто не вибирав на зборах бути поетом. Поет родиться поетом. Шевченко — це самородок, діамант, і народ повинен гордитися, що з його лона вийшов такий Геній.

І Учитель Силенко є самородок, діамант. Геній Світла, Духовний наш Батько — рідний Пророк. Він Засновник нової Української релігії — РУНВіри. Його оцінять майбутні покоління, бо сьогоднішні люди Його ще не розуміють. Та зерно Силенкового Святого Вчення проростає, і 37 Громад вірних РУНВіри в Україні свідчать про це.

Жаль, що мій Народ ще не спроможний зустріти Пророка і піти за Ним сьогодні. Народ метушиться на руїнах Московської імперії. І знесилюється у хвилях кволої державности. Чому так?

Пророк у «МАГА ВІРІ» передбачив скорий прихід загибелі імперії зла і про це пише у «МАГА ВІРІ»: «Як павук, напившись крові, лопне монстр — сатрапія Московська. І на її руїнах розквітнуть, як сади весною, вільні держави вільних народів». І сьогодні пророцтва Силенка збуваються. Він також передбачив, що Українську душу розтерзуватимуть вишколені іноземні душолови, щоб тримати її у тьмі забобонности і неуцтва, експлуатувати її Енергію. Пророк яскраво бачив завтрашній день і готувався до нього.

Думаючі люди відчувають, що Людству потрібна нова Духовність, нова релігійна істина. Але вони, пригноблені буденними турботами, не мають ні сил, ні відваги, ні хотіння переступити зі старого корабля духовности у новий корабель нової Святої Духовної Істини.

Силенкову віру в Дажбога зрозуміють, визнають і втілять у життя собі на щастя і на славу України-Руси ті люди українські, які житимуть після Нього. Сьогодні Силенкову віру в Дажбога визнають тільки ті Українці, які чудом зберегли світлий інстинкт національного самозбереження, мають почуття національної гідности.

Переважна більшість духовно скалічених українців є непримиренними ворогами Силенкової Віри у Дажбога. Бо вони є чужопоклонниками, і їхні почуття національної гідности здеморалізовані. Вони відійдуть з цього світу як вороги Духовної Національної Гідности.

Сьогоднішнє покоління Силенкової віри в Дажбога не розуміє і доживе свій вік у духовному рабстві, не відчувши щастя духовно вільної Людини.

Вірна Дочка України-Руси Леся Українка передбачила, що до її Народу прийде рідний Пророк:

242