Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 262
природі планети Земля бачу і чую Дажбога, Господа Живого, Всеправедного. Дажбог у всьому і все в Дажбогові.

Дажбог — Святий Дух України-Руси Один, як одне сонце в небесах, як одна мати в дитини, як одне серце в людини, як одне небо, під яким ми, сини і дочки України, живемо. І не потрібні мені боги більші чи менші, які жили в уяві моїх далеких любих Предків.

О, я обожнюю і славлю Предків моїх, вони — це я, а я — це вони. Та, на славу Предкам, я, збагачений досвідом Людства, йду вперед і по-сучасному дивлюся на Предків, на себе, на Світ, по-сучасному розумію Віру і Бога. Усі, що визнають моє розуміння Бога, Господа нашого, йдуть зі мною, як брати і сестри. Обезсмертнюють себе й родину святою РУНВірою. Щасливляться 7-ма Законами Правильного Життя. Господи, хай всюди і завжди святиться ім’я Твоє, Дажбог!

Я молюся, щоб у світі був справедливий Мир, щоб Воля і Віра, як святі дари Божі, ніколи і ніким не переслідувалися. Щоб вони були недоторканим духовним багатством кожної Людини планети Земля. Слава Дажбогові!»

Відзначаючи 30-ліття проповідування Силенкової віри в Дажбога в Діаспорі, було видане ювілейне число «Самобутньої України» в Україні.

З 1995 року почали виходити в Україні часописи «Рідна Віра» (видавець В. Бойченко) і «Світло Оріяни» (видавець Громада вірних РУНВіри м. Запоріжжя).

У 1995 році у Львові вийшов підручник «Філософія» для студентів вищих навчальних закладів (за редакцією доктора філософських наук Н. Я. Горбача), в якому подані дуже короткі дані про Силенкову віру в Дажбога, Його монотеїстичну концепцію в РУНВірі. Правда, у цьому підручнику нечітко визначене поняття «український національний монотеїзм». У релігіях інтернаціональних чи національних, в яких є утверджений монотеїзм, названий творець концепції монотеїзму. Наприклад, у Перській релігії Заратустра, в Ісламі Магомет. У РУНВірі Творцем національного монотеїзму є Силенко.

262