Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 264
Господа Бога нашого» («Біблія», Міхей, 4, 5). «Не поклоняйся чужоземним поняттям Бога» (Лев Силенко, «МАГА ВІРА»). Я визнаю Святе Вчення Учителя Силенка, я силенкиянин», — пише В. Солов’яненко з м. Чернігова.

«Коли професійні або непрофесійні душолови мене гіпнотизують принадними ритуалами, заполонюють мої мислі філософськими правдами і релігійними догмами, коли зневажають або хвалять моє ім’я, мій народ, навчають покути, прощення, зради, любови, я входжу у світ Святого Вчення Пророка Силенка і так спасаю себе, облагороджую і помножую силу свого тілесного і духовного «Я». Я щасливий, бо я силенкиянин», — з листа д-ра Г. Юрченка (м. Одеса).

«Пророк Лев Силенко каже: «Сини і Дочки, обороняючи Вітчизну, беруть участь у священній війні. Хто обороняє Вітчизну від вторжників, той священнодіє, є глибоко віруючою людиною. Ніхто не має права зневажати його рідні розуміння віри і Бога. Найвизначніші оборонці державної України стають лицарями Світової Справедливости.

Оборона державної України є в інтересі всіх миролюбних людей Світу. Хто обороняє державну Незалежність України, той обороняє Мир у Євразії.

Коли в Україні житиме декілька мільйонів сповідників Силенкової віри в Дажбога, Український Народ матиме високу державотворчу національну мораль, буде пошанований народами Світу, і Його державна основа буде непохитна у віках.

Дорога моєму серцю Силенкова віра в Дажбога, вважаю себе силенкиянином», — пише в листі Б. Коломієць (м. Тернопіль).

«Силенкова віра в Дажбога Свята. Правдива Віра. Господом благословенна. У Силенковій вірі в Дажбога втілена Свята Господня Воля, яка ощасливлює Народ України- Руси.

Силенко каже: «Тільки рідна влада Богом дана; вона є слугою народу, живе з народом і в ім’я народу. Народ зобов’язаний виконувати її накази. Ніяка достойна влада не підлегла чужим інтересам, і над нею не володіють іноземні, політичні, релігійні, економічні, мілітарні авторитети. Рідна влада ставить інтереси рідного народу понад все. І тому вона Богом дана!»

«Силенкиянина не можна зробити зрадником України-Руси. Він вірить, що Україна- Русь живе в його серці, а він живе в серці України-Руси. У ньому закодоване Минуле, Сучасне і Майбутнє його Народу.

Силенкиянин — духовний аристократ. Він не принижує інакшевіруючих, інакшедумаючих. Він готовий життя віддати в обороні своєї Віри, незалежної національної свідомости.

Я націоналіст, бо я силенкиянин» (з листа С. Галаган, м. Івано-Франківськ).

«Прочитавши «МАГА ВІРУ», «Святе Вчення», зрозумів: силенкиянин уміє панувати сам над собою. Ніхто не здібний привести його у шал гніву, щоб так ослабити його дущу і мислі.

Силенкиянин знає: там, де точність — утверджується успіх, порядок. Він виконує Сім Законів Правильного Життя, об’явлені у Святому Вченні Рідного Пророка.

Силенкиянин прагне знати чужі релігії і культури, але він ніколи не стає їхнім рабом. У нього свій шлях Духовного Життя.

264