Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 268
України), ч. 8, 95 р.

«Книги України», ч. 10, жовтень 95 р. «Демократична Україна», 4 листопада 95 р. «Світло Оріяни» Донецьк, ч. 1, 2, 3, 4, 5, 95 р. «Рідна Віра», Запоріжжя, ч. 1, 2, З -4, 5-8, 95 р., ч. 9-11, 96 р.МИ «не визнаємо жодних поганських чи непоганських богів, тобто МИ не є визнавцями багатобожжя (політеїзму)».

«Ми на основі реформованої Учителем Левом Силенком дохристиянської Віри України-Руси є визнавцями Єдиного Бога (Дателя Буття) — Дажбога нашого». Із «ЗАКОНІВ», 1-м Собором Об’єднання Синів і Дочок України Рідної Української Національної Віри (ОСІДУ РУНВіри) утверджених 5, 6 серпня 72 року, Чикаго, Іллінойс, Америка.

МИ втвердили «Основний Закон (Статут) ОСІДУ РУНВіри», що МИ є віруючими «Віри в Єдиного і Всюдисущого Господа Дажбога, «МАГА ВІРА» — настольна Книга в Домі Українця Рідної Віри, Дороговказ Українського Стилю Життя». Стаття 1, Розділи 1, 2, «Основний Закон (Статут) ОСІДУ РУНВіри» утверджений 2-м Собором ОСІДУ РУНВіри 27 квітня 1980 року, Гемільтон, Онтаріо, Канада.

МИ у Святині Матері-України для всього Українського Народу об’явили, що «МИ, ОСІДУ РУНВіри (Об’єднання Синів і Дочок України Рідної Національної Віри), є Святою Церквою («Сосаєті оф Юкреініен Нейтів Фейт (РУНВіра)»), Яку з волі Господа Бога заснував Духовний Учитель Лев Силенко і Вірним цієї Святої Церкви дав Заповіді, Закони Правильного Життя, сучасне розуміння Господа Дажбога».

«РУНВіра — Віра монотеїстична, і в Ній звеличений абсолютний монотеїзм — Віра в Єдиносущого Господа Дажбога, з веління Господа об’явлена рідним Пророком Левом Силенком у Святому Письмі «МАГА ВІРА». З «ПОСТАНОВ», утверджених 3-м Собором ОСІДУ РУНВіри 16 липня 1983 року у Святині Матері України, Оріяна, Спрінґ Ґлен, Ню Йорк, Н. Й., Америка.

МИ, Віруючі в Єдиносущого і Правдивого Господа Дажбога, живемо в країнах Вільного Світу, і МИ заінкорпоровані (правно й організаційно оформлені) в Урядах Америки, Канади, України і маємо ті Права, що мають Католики, Протестанти, Жиди, Буддисти та сповідники інших релігій.

Слава Дажбогу!


Священна Рада Соборного Храму
Святині Матері України
268